Agnieszka Woźniak-Starak na festiwalu w Gdyni nie potrafiła ukryć emocji. W pewnym momencie się rozpłakała

Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się na festiwalu w Gdyni, gdzie odbyła się premiera najnowszego filmu jej zmarłego męża Piotra Woźniaka-Staraka.

18 sierpnia doszło do tragicznego wypadku na jeziorze Kisajno. Zginął wtedy Piotr Woźniak-Starak, producent filmowy, a prywatnie mąż Agnieszki Woźniak-Starak. O śmierci 39-latka poinformowali jego współpracownicy z Watchout Studio. Podczas festiwalu w Gdyni, który aktualnie trwa, odbyła się premiera filmu, nad którym pracował. Wśród zaproszonych gości pojawiła się jego żona. 

Agnieszka Woźniak-Starak na festiwalu w Gdyni

Agnieszka Woźniak-Starak z innymi po raz pierwszy obejrzała najnowszą produkcję zmarłego męża "Ukryta gra". Była ubrana na czarno, miała ciemne spodnie oraz bluzkę z prześwitującymi rękawami. Dziennikarka zmieniła fryzurę, teraz ma prostą grzywkę. Na zdjęciach widzimy, że nie potrafiła ukryć emocji. W pewnym momencie rozpłakała się i nie potrafiła opanować swoich emocji.

Bez wątpienia było to dla niej mocne przeżycie. Na szczęście miała wokół siebie życzliwych osób, które ją wspierały i dodawały otuchy.

Edward Miszczak wspomina Piotra Woźniaka-Staraka. Padły wzruszające słowa:

Zobacz wideo

AW