"Taniec z Gwiazdami". Jurorzy wytypowali nową faworytkę. Z programem pożegnała się kolejna gwiazda. Zaskakująca decyzja widzów

Za nami drugi odcinek programu "Taniec z Gwiazdami". Emocji nie brakowało. Jedna z gwiazd wyjątkowo zachwyciła jurorów swoim tańcem.

Mimo że program "Taniec z Gwiazdami" jest emitowany dopiero od dwóch tygodni, to już zdążył wywołać sporo kontrowersji. Przypomnijmy, że w pierwszym odcinku odpadła jedna z największych gwiazd, czyli Reni Jusis. Telewidzowie, jak i sama artystka nie zgodzili się z tym werdyktem

"Taniec z Gwiazdami". Kto odpadł?

Najwięcej punktów i tym samym uznanie jurorów zdobyła Sandra Kubicka oraz jej taneczny partner Adam Adamonis. Ich klimatyczny walc zdobył aż 27 punktów. Modelka usłyszała od jurorów wiele pochwał i uplasowała się na nową faworytkę programu.

 

Tuż za Sandrą znaleźli się Joanna "Ruda" Lazer oraz Rafał Maserak. Para wytańczyła 26 punktów. Michał Malitowski stwierdził, że wokalistka radzi sobie lepiej od Barbary Kurdej-Szatan, która po pierwszym odcinku została wytypowana na osobę, która może wygrać program.

Jesteś najlepiej tańczącą osobą tej edycji - powiedział juror.
 

Najniższą ocenę jurorów zdobyli Magda Bereda i Kamil Kuroczko. Para zatańczyła quickstepa i otrzymała tylko 12 punktów. Głosami widzów z programem pożegnali się Rafał Szatan i Lenka Klimentova. Była to dla wszystkich zaskakująca decyzja.

 

Sandra Kubicka jeszcze przed pierwszym odcinkiem "Tańca z Gwiazdami" uległa kontuzji:

Zobacz wideo

KB