Sylwia z "Love Island" to pracowita dziewczyna. Jej Instagram zdradza wiele. Ma wyjątkową pasję

Nowy program Polsatu budzi naprawdę wiele emocji. Jedna z uczestniczek "Love Island", Sylwia Madeńska, może wydawać się bardzo spokojna, jednak na co dzień to wulkan energii.

Nowość w jesiennej ramówce Polsatu wzbudza wiele kontrowersji. Program "Love Island" codziennie zaskakuje nas odważnym zachowaniem uczestników. Przypomnijmy, że jeden z nich przyznał się do roli w filmie pornograficznym. Jednak w luksusowej willi mieszkają również nieco bardziej spokojne osoby. Przykładem jest Sylwia. Jak jest w rzeczywistości?

"Love Island". Wielka pasja Sylwii

Sylwia nie lubi prowokować (jako jedna z niewielu). Stara się podchodzić do każdej sprawy ze spokojem i wydaje się być jedną z rozsądniejszych osób w domu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Oliwia z "Love Island" wydaje się spokojną uczestniczką? Zajrzeliśmy na jej Instagram. Zdjęcia w bikini i topless, to dopiero początek

 

Po wejściu na Instagram Sylwii od razu wiadomo, z kim mamy do czynienia. Uczestniczka "Love Island" jest profesjonalną tancerką. Zdecydowanie to jest jej największa życiowa pasja i widać, że bardzo poświęca się karierze zawodowej. Zajrzyjcie na jej konto i sami sprawdźcie!

 

Więcej zdjęć Sylwii znajdziecie również w naszej galerii.

Karolina Gilon zaprasza na "Love Island":

Zobacz wideo

Kibicujecie Sylwii? Do kogo najbardziej pasuje?

KB