Kolejny odcinek "Big Brother Arena" za nami. Wiemy, kto pożegnał się z programem i kto został nominowany

Kolejny odcinek na żywo drugiej edycji "Big Brothera" w TVN 7 za nami. Wiemy, kto jako pierwszy opuścił dom Wielkiego Brata. Nominacje jednak to nie zaskoczenie.

"Big Brother" wrócił po wakacyjnej przerwie. Różni się nieco od pierwszego sezonu. Zmiana nastąpiła chociażby na stanowisku prowadzących, a emisję odcinków na żywo przeniesiono z niedzieli na piątek. Co wydarzyło się podczas drugiego odcinka na żywo? Emocji nie brakowało.

"Big Brother Arena". Kto odpadł?

Drugi odcinek "Big Brother Arena" rozpoczął się od gościnnego występu Eweliny Lisowskiej. Zaraz potem na scenie pojawiła się gospodyni, Gabi Drzewiecka, w oryginalnej kreacji. 

 

Jeszcze przed pierwszą przerwą ogłoszono wyniki głosowania widzów. Zadecydowali, że z domu Wielkiego Brata musiał wyjść Przemysła Karda. Mężczyzna wyglądał na całkiem zadowolonego. Kiedy w trakcie trwania programu dowiedział się, że jest nominowany, mówił na głos:

Mnie ten program nie pomoże.
 

Kto został nominowany w tym tygodniu?

Mieszkańcy domu Wielkiego Brata swoimi głosami zdecydowali, że w tym tygodniu nominowanymi zostali Łukasz Stawicki i Karolina Sztafa. Ze względu na przegranie zadania tygodniowego również Ania Izvarina jest zagrożona.

W domu Wielkiego Brata dzieje się coraz więcej. Sławina lizał... stopy Martyny:

Zobacz wideo

Komu kibicujecie w tej edycji najbardziej?

CW, KB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.