Nie żyje bohaterka programu "Nasz nowy dom". We wzruszających słowach żegna ją Katarzyna Dowbor. "Przegrała niestety walkę z rakiem"

Pani Justyna z Gliwic - bohaterka programu "Nasz nowy dom" - nie żyje. Katarzyna Dowbor pożegnała kobietę wzruszającym wpisem w mediach społecznościowych.

Pani Justyna z Gliwic wzięła udział w programie "Nasz nowy dom" kilka miesięcy temu. Niestety, w czwartek wieczorem przekazano informację o śmierci kobiety. Katarzyna Dowbor pożegnała ją wzruszającym wpisem.

Katarzyna Dowbor pożegnała panią Justynę z "Nasz nowy dom"

Katarzyna Dowbor zabrała głos w sprawie śmierci pani Justyny z Gliwic. Na Instagramie pożegnała kobietę, która osierociła dwie córeczki:

Pani Justyna dwa miesiące po zamieszkaniu w nowym domu przegrała niestety walkę z rakiem. Tyle miłości dawała swoim córeczkom... Będziemy o niej pamiętać.

Pani Justyna z Gliwic zgłosiła się do programu "Nasz nowy dom" z bagażem życiowym. Była po rozwodzie, samotnie wychowywała dwie córki, przeszła zabieg mastektomii z powodu złośliwego nowotworu. Program miał pomóc jej doprowadzić kupione niewielkie mieszkanie do stanu używalności. Niestety, w czasie zdjęć do programu, u pani Justyny ponownie odezwał się rak - wykryto przerzuty do kości i wątroby. Pani Justyna zmarła dwa miesiące po zakończeniu nagrań.

Więcej o:
Komentarze (10)
Nie żyje bohaterka programu "Nasz nowy dom". We wzruszających słowach żegna ją Katarzyna Dowbor. "Przegrała niestety walkę z rakiem"
Zaloguj się
 • Gość: Ela

  Oceniono 13 razy 13

  Jakie to życie jest okrutne😞 Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie...

 • Gość: gość

  Oceniono 12 razy 12

  Wyrazy współczucia dla Rodziny.

 • Gość: gosc

  Oceniono 8 razy 8

  bardzo smutne... wyrazy wspolczucia

 • Gość: Matuszewski

  Oceniono 3 razy 3

  Bez względu na datę wydarzenia,ale pragnę złożyć wyrazy współczucia,córkom i rodzinie pani Justyny z powodu śmierci.W tak młody wieku umierać pozostawiając dwie dziewczynkiTo

  naprawdę okrucieństwożycia.

 • Gość: gość

  Oceniono 3 razy 3

  wyrazy szczerego współczucia

 • Gość: bb

  Oceniono 2 razy 2

  Jedni piją, palą, ćpają, kradną i nic się im nie stanie a inni chcą tylko normalnie, spokojnie żyć, mieć na chleb i na dach nad głową dla siebie i rodziny-i to im się od losu dostanie najmocniej :/

 • Gość: mmm

  Oceniono 2 razy 2

  kiedy wreszcie znajda skuteczny lek na raka????

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX