Nie żyje bohaterka programu "Nasz nowy dom". We wzruszających słowach żegna ją Katarzyna Dowbor. "Przegrała niestety walkę z rakiem"

Pani Justyna z Gliwic - bohaterka programu "Nasz nowy dom" - nie żyje. Katarzyna Dowbor pożegnała kobietę wzruszającym wpisem w mediach społecznościowych.

Pani Justyna z Gliwic wzięła udział w programie "Nasz nowy dom" kilka miesięcy temu. Niestety, w czwartek wieczorem przekazano informację o śmierci kobiety. Katarzyna Dowbor pożegnała ją wzruszającym wpisem.

Katarzyna Dowbor pożegnała panią Justynę z "Nasz nowy dom"

Katarzyna Dowbor zabrała głos w sprawie śmierci pani Justyny z Gliwic. Na Instagramie pożegnała kobietę, która osierociła dwie córeczki:

Pani Justyna dwa miesiące po zamieszkaniu w nowym domu przegrała niestety walkę z rakiem. Tyle miłości dawała swoim córeczkom... Będziemy o niej pamiętać.
 

Pani Justyna z Gliwic zgłosiła się do programu "Nasz nowy dom" z bagażem życiowym. Była po rozwodzie, samotnie wychowywała dwie córki, przeszła zabieg mastektomii z powodu złośliwego nowotworu. Program miał pomóc jej doprowadzić kupione niewielkie mieszkanie do stanu używalności. Niestety, w czasie zdjęć do programu, u pani Justyny ponownie odezwał się rak - wykryto przerzuty do kości i wątroby. Pani Justyna zmarła dwa miesiące po zakończeniu nagrań.