Żora Korolyov skrytykował taniec Kurdej-Szatan, a teraz ona mu odpowiada. "Nawiązując do ostatnich nieprzyjemności...". Wbiła szpilę!

Debiut Barbary Kurdej-Szatan w "Tańcu z gwiazdami" został wysoko oceniony przez jurorów. Innego zdania był jednak Żora Korolyov. Aktorka odniosła się do jego krytyki.

Żora Korolyov był swego czasu jednym z najpopularniejszych tancerzy "Tańca z gwiazdami". Po raz ostatni wziął udział w programie w 2018 roku. Jego partnerką na parkiecie była wówczas Martyna Kupczyk, architektka z programu "Nasz nowy dom". Wiele wskazuje na to, że Ukrainiec nadal ma sentyment do tanecznego show. Tydzień temu obejrzał premierowy odcinek nowego sezonu. Co ciekawe, skrytykował zarówno uczestników, jak i jurorów.

Zobacz wideo

Żora Korolyov kontra Barbara Kurdej-Szatan

Czy to początek kolejnej dramy w polskim show-biznesie? Ostatnio Żora Korolyov niepochlebnie wypowiedział się o debiucie Barbary Kurdej-Szatan w "Tańcu z gwiazdami".

Z całym szacunkiem, za tango 29 punktów? Słaba choreografia, połowa nie do rytmu i 29 punktów na 30. No nie znam się na tańcu, niestety -napisał na fanpage’u show.

Już dziś aktorka po raz kolejny wejdzie na parkiet. W międzyczasie opublikowała wymowny post na Instagramie, który nawiązuje do wypowiedzi Żory.

A nawiązując do ostatnich nieprzyjemności ... Jest takie fajne stare przysłowie - kto pod kim dołki kopie, ten sam w nie wpada - skomentowała Kurdej-Szatan.

Kibicujecie Basi w "Tańcu z gwiazdami"?

Barbara Kurdej-Szatan czuje presję przed udziałem w TZG:

Więcej o:
Komentarze (65)
Żora Korolyov skrytykował taniec Kurdej-Szatan. Teraz ona mu odpowiada. "Nawiązując do ostatnich nieprzyjemności"
Zaloguj się
 • Gość: babba

  Oceniono 26 razy 20

  nie rozumiem fenomenu tej kobiety, podobnie jak Wieniawy czy tej blondyny ktora szla na pokazie mody z golym brzuchem miesiac po porodzie. dlaczego tak nachalnie promuje sie te panie mimo braku jakichkolwiek znaczacych osiagniec?

 • Gość: gosc

  Oceniono 52 razy 20

  Nic nikomu nie wbiła, bo jej wypowiedź nie ma żadnego sensu. Prosta dziewczyna bez polotu rzuca przysłowiem, które tutaj nie pasuje. HAHAA

 • Gość: Sara

  Oceniono 17 razy 13

  NIE, Nie KIBICUJEMY Basi Kurdej Szatan.Polsat ja wykorzystuje wiedzac ze ona lyka komplementy jak bocian zaby. Odpowiada ba KAZDE slowa krytyki bo uwierzyla ze jest naj piekniejsza, najzdolniejsza, najmadrzejszs no cud miod i orzeszki. Tak jak muzyk zafalszuje to sluchacz wyczuwa kiks tak samo ma widzac jak Basieńka tancuje. Tak, tancuje. Bo ona tanczy bardzo topornie. Jakby tanczyla w podrzednym ludowym zespole piesni i tanca. Żorama racje. Jest tancerzem i zna sie na tancu. To, ze nie bierze udzialu nie powoduje ze jest nagle slepy i nie ma prawa powiedziec swojego zdania. Zgadzam sie z jego opinia w pelni. Od poczatku wiadomo ze Kurdej Szatan ma ogromne fory.

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 13

  Ale Z niej klucha od pasa w dół. Marna aktorka, która wykorzystuje swoje pięć minut. Jak widać, krytyka boli. Miał rację Żora.

 • Gość: Gość

  Oceniono 27 razy 13

  Jestem za-wie co mówi-sztuczne promowanie celebrytki bo aktorka to za dużo powiedziane

 • Gość: Viki

  Oceniono 27 razy 13

  No Żorka ale cię atakują ,olej ich.Masz prawo do swojego zdania.

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 12

  Tańczyła nie na taką dużą ilość punktów. Widać że to ustawka

 • Gość: Prawda

  Oceniono 17 razy 11

  Nie lubię jej ten piskliwy glos mina ta sama czy placze czy się smieje tańczy tak samo jak i gra chłopak prawde powiedział i wielce oburzona

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX