Żora Korolyov skrytykował taniec Kurdej-Szatan, a teraz ona mu odpowiada. "Nawiązując do ostatnich nieprzyjemności...". Wbiła szpilę!

Debiut Barbary Kurdej-Szatan w "Tańcu z gwiazdami" został wysoko oceniony przez jurorów. Innego zdania był jednak Żora Korolyov. Aktorka odniosła się do jego krytyki.

Żora Korolyov był swego czasu jednym z najpopularniejszych tancerzy "Tańca z gwiazdami". Po raz ostatni wziął udział w programie w 2018 roku. Jego partnerką na parkiecie była wówczas Martyna Kupczyk, architektka z programu "Nasz nowy dom". Wiele wskazuje na to, że Ukrainiec nadal ma sentyment do tanecznego show. Tydzień temu obejrzał premierowy odcinek nowego sezonu. Co ciekawe, skrytykował zarówno uczestników, jak i jurorów.

Zobacz wideo

Żora Korolyov kontra Barbara Kurdej-Szatan

Czy to początek kolejnej dramy w polskim show-biznesie? Ostatnio Żora Korolyov niepochlebnie wypowiedział się o debiucie Barbary Kurdej-Szatan w "Tańcu z gwiazdami".

Z całym szacunkiem, za tango 29 punktów? Słaba choreografia, połowa nie do rytmu i 29 punktów na 30. No nie znam się na tańcu, niestety -napisał na fanpage’u show.

Już dziś aktorka po raz kolejny wejdzie na parkiet. W międzyczasie opublikowała wymowny post na Instagramie, który nawiązuje do wypowiedzi Żory.

 
A nawiązując do ostatnich nieprzyjemności ... Jest takie fajne stare przysłowie - kto pod kim dołki kopie, ten sam w nie wpada - skomentowała Kurdej-Szatan.

Kibicujecie Basi w "Tańcu z gwiazdami"?

Barbara Kurdej-Szatan czuje presję przed udziałem w TZG: