Oliwia z "Love Island" wydaje się spokojną uczestniczką? Zajrzeliśmy na jej Instagram. Zdjęcia w bikini i topless, to dopiero początek

Oliwia z programu "Love Island" wyróżnia się na tle innych uczestniczek. Wydaje się spokojna i skromna? Spójrzcie tylko, jakie zdjęcia publikuje na Instagramie.

Program "Love Island" to nowość w jesiennej ramówce Polsatu. Show od początku wzbudza sporo kontrowersji. A to wszystko za sprawą uczestników, którzy dostarczają widzom niekończących się wrażeń. Zarówno panie, jak i panowie, co chwilę zmieniają partnerów, a to prowadzi do sporów i scen zazdrości. Na początku wydawało się, że najbardziej stabilna w uczuciach, a do tego rozważna i romantyczna jest Oliwia. Szybko jednak okazało się, że jest z niej niezłe ziółko.

ZOBACZ TAKŻE: "Love Island" to kolejny telewizyjny odmóżdżacz? Tak, ale uwaga, wciąga. Obejrzałam kilka odcinków i chyba wiem, na czym polega fenomen

"Love Island". Odważne zdjęcia Oliwii na Instagramie

Oliwia wyróżnia się na tle innych dziewczyn w "Love Island". Nie powoduje skandali, nie flirtuje, jak Ada, z każdym mężczyzną, który pojawi się w jej zasięgu wzroku. Wydaje się być jedną z rozsądniejszych osób w domu, które nie lubią prowokować. Jednak, gdy zajrzycie na jej Instagram, możecie odnieść wrażenie, że jest o wiele bardziej wyzwolona i odważna, niż prezentuje się w show.

Na jej profilu zdecydowana większość zdjęć jest w bikini, topless, a nawet półnagich (od pasa w dół) i nagich. I choć fotografie nie są wulgarne, to i tak pewnie mało kto by się spodziewał, że Oliwia ma na swoim koncie takie fotki.

 

Widać, że Oliwia dobrze się czuje w swoim ciele, więc nic dziwnego, że chwali się nagimi zdjęciami w mediach społecznościowych.

Czas na „Love Island Polska”! Karolina Gilon zaprasza. Zobacz wideo.

Zobacz wideo

JP