Edyta Górniak o życiu seksualnym Allana: Jest bardzo wrażliwy. Pozwalam mu odkrywać początkującą męskość

Edyta Górniak ma ze swoim synem Allanem bardzo bliską relację. Nastolatek wszedł już w wiek, w którym w jego życiu pojawiają się inne dziewczyny, niż mama. Gwiazda jest tego świadoma.

Edyta Górniak ma pod opieką dorastającego syna, nic więc dziwnego, że zaczynają pojawiać się problemy, które bardziej dotyczą dorosłych, niż dzieci. Spytana o to, czy temat seksu u Allana już się pojawił, zdobyła się na bardzo szczerą wypowiedź.

Edyta Górniak szczerze o rozmowach o seksie z Allanem

Edyta Górniak opowiedziała w rozmowie z "Faktem", jak podchodzi to trudnego tematu seksu u Allana. Chłopak ma już bowiem 15 lat, więc oczywistym jest, że temat ten zaczyna się pojawiać coraz częściej, jak u każdego nastolatka. Okazuje się, że gwiazda ma tutaj podejście bardzo nowoczesne i stara się zostawiać swojemu dziecku przestrzeń do rozmowy na ten temat. Niestety, jak to Edyta Górniak, mamy wrażenie, że w wywiadzie powiedziała odrobinę zbyt dużo i jej syn nie będzie z tego zadowolony. Diwa rozgadała się na dobre.

Ma jakieś takie zaczarowania i oczarowania, bo pisze utwory o tym i puszcza mi je.

OK, to jeszcze było delikatne i nawet urocze (choć na miejscu 15-latka nie byłaby to komfortowa sytuacja, że mama opowiada takie rzeczy przed kamerami). Ale niestety na tym Edyta Górniak się nie zatrzymała i pociągnęła temat dalej:

Coś się dzieje w jego życiu w tej chwili. On wie, że może mi mówić o wszystkim. Tak jak mi powiedział o pierwszych pocałunkach, o pierwszym wspólnym tańcu jeszcze parę lat temu. Nie czekam na to, bo pozwalam mu jakby być takim niezależnym życiem, które odkrywa tę swoją dojrzałość i początkującą męskość tak jak potrafi, natomiast staram się dawać mu taką przestrzeń w poczuciu, że może rozmawiać z mamą o tym - wyznała Edyta w rozmowie z tabloidem.

Niby ładnie powiedziane, a jednak... Mówienie o początkującej męskości u 15-latka, którego mamę obserwuje bardzo wiele osób w Polsce, jest dość ryzykowne. Mamy tylko nadzieję, że koledzy chłopaka ze szkoły wojskowej będą wyrozumiali.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (175)
Edyta Górniak o życiu seksualnym Allana: Jest bardzo wrażliwy. Pozwalam mu odkrywać początkującą męskość
Zaloguj się
 • Gość: An

  Oceniono 98 razy 92

  A teraz cała Polska, w najgorszym brukowcu, może poczytać o początkującej męskości chłopaka. Brawo Edyta!!!

 • Gość: andi

  Oceniono 80 razy 80

  Młody musi chyba przestać się zwierzać matce, bo niedługo cała Polska przeczyta o jego pierwszym razie...

 • Gość: ja

  Oceniono 66 razy 64

  Pani Edyto prosze natychmiast podjąć leczenie !!!

 • Gość: Babi

  Oceniono 60 razy 58

  Edyta,bądź matką dyskretną.To są jego sprawy,a nie całej Polski!!!!!

 • Gość: Camryn

  Oceniono 49 razy 47

  Może rozmawiać z mamą a mama wygada dla gazet i portali plotkarskich...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX