Rusin wbiła szpilę Gessler na wizji. Kolejna afera? Chyba nie tym razem. "Źli ludzie chcieli nas poróżnić"

Kinga Rusin przypomniała widzom wpadkę Magdy Gessler. Nowy konflikt na rodzimym podwórku show-biznesowym?

Kinga Rusin bywa czasem zaskakująco szczera. Jej żarty raz bawią, a raz są na tyle bezpośrednie, że aż uszczypliwe. Tak też wydarzyło się niedawno, kiedy dziennikarka na antenie "Dzień Dobry TVN" postanowiła zakpić z Magdy Gessler, czyli koleżanki ze stacji. Rusin przypomniała jedną z kuchennych wpadek restauratorki.

Kinga Rusin wytknęła Magdzie Gessler wpadkę

Kinga podczas wizyty w kuchni "Dzień Dobry TVN" wyznała z uśmiechem na twarzy: 

O, to chyba ta przyprawa, której nie rozpoznała Magda Gessler.

Natychmiast do rozmowy włączył się wówczas Piotr Kraśko: 

Ja bym tego nie mówił na głos.

Magda Gessler i Kinga Rusin już się pogodziły

Zastanawia was, o jaką przyprawę chodzi? Otóż mowa o kuminie. Pewnego razu, gdy Magda Gessler gościła w "DDTVN", dostała za zadanie, by odgadnąć po zapachu przeróżne przyprawy. I właśnie tej nie potrafiła - tłumaczyła, że ma katar.

Czy to oznacza kolejny konflikt w polskim show-biznesie? Choć wielu już by tak stwierdziło, to jednak raczej nie tym razem. Panie już się pogodziły i to podczas rozmowy telefonicznej. A dowiedzieliśmy się tego za sprawą mediów społecznościowych. Gdy Gessler opublikowała na Instagramie selfie, pod postem pojawił się komentarz Kingi Rusin. 

Magda, przesyłam buziaki i dziękuję za telefon! Masz rację, złych ludzi, którzy chcieli nas dziś poróżnić, należy olać! #stopFakeNews #hejtstop

Jest i odpowiedź Magdy. 

Kinga, my zawsze razem będziemy. Przeciwko wiatrom złych duchów, czarnym kapturom, nienawiści i zemście - trzymamy sztamę i malujemy świat na kolorowo.
 

No i wszystko jasne. O konflikcie nie ma mowy. Cieszycie się, że Kinga i Magda żyją już w zgodzie? 

DH