Agnieszka Kaczorowska urządza pokój dla córki. Będzie basen z kulkami, huśtawka i pudło na zabawki za 700 złotych. Pokazała, co wybrała

Agnieszka Kaczorowska wraz z mężem i córką lada moment zamieszkają w nowym domu. Trwa remont, a celebrytka projektuje obecnie pokój dla dziecka. Co się w nim znajdzie? Agnieszka zdradziła to na Instagramie.

Agnieszka Kaczorowska niedawno po raz pierwszy została mamą. Tancerka i aktorka znana głównie z serialu "Klan" powitała na świecie córkę, której nadała imię Emilia. Dziecko to jednak nie koniec zmian w życiu Kaczorowskiej i jej męża, Macieja Peli. Małżonkowie już wkrótce wprowadzą się do nowego domu, gdzie obecnie trwa jeszcze remont. Agnieszka zdradziła na Instagramie, że projektuje teraz pokój dla córki, a przy okazji pokazała, co się w nim znajdzie. Będzie kolorowo i luksusowo.

Agnieszka Kaczorowska projektuje pokój dla dziecka

Kaczorowska przyznała, że pokój dla Emilii urządza się jej najprzyjemniej. Nic w tym dziwnego, wszystkie akcesoria dla dziecka wyglądają prześlicznie. Co więc znajdzie się w kąciku dziewczynki? Różowy basen z miętowymi piłeczkami, ogromna skrzynia na zabawki, lustro w kształcie królika, a nawet huśtawka. Ale to nie koniec. Sami zobaczcie, jak będzie wyglądał pokój dziecięcy według Kaczorowskiej: 

Agnieszka Kaczorowska - pokój dla dzieckaAgnieszka Kaczorowska - pokój dla dziecka Instagram

 

I jak, akcesoria robią wrażenie? Na jednych pewnie tak, na drugich niekoniecznie. Jednak na pewno wrażenie robią ceny. Za basen z kulkami należy zapłacić ponad 300 złotych, za skrzynię na zabawki 700 złotych, za huśtawkę... kolejne 300 złotych. 

To jak, skusicie się na coś? 

Przypomnijmy sobie ślub Agnieszki Kaczorowskiej i Macieja Peli. Było bajkowo: 

Zobacz wideo

DH