Edyta Zając pierwszy raz o kryzysie w małżeństwie i dziecku Rzeźniczaka. "Informacje, które do mnie docierały, bardzo mnie dotykały"

Edyta Zając udzieliła wywiadu dziennikarzowi "Dzień Dobry TVN" i po raz pierwszy odniosła się do medialnych doniesień na temat kryzysu w jej małżeństwie z Jakubem Rzeźniczakiem.

Związek Edyty Zając i Jakuba Rzeźniczaka dla wielu był niczym z bajki. Zakochani zaręczyli się w 2013 roku w Miami. Piłkarz poprosił Edytę o rękę w wyjątkowy sposób. Wynajął na tę okazję awionetkę, która w powietrzu ciągnęła za sobą napis: "Czy wyjdziesz za mnie?". Modelka powiedziała "tak", a ślub pary odbył się trzy lata później w Łodzi. Układało im się świetnie, do czasu. Niedawno wyszło bowiem na jaw, że Rzeźniczak zdradził żonę, a co więcej, ma dziecko z inną kobietą. Gdy media obiegła ta wieść, Edyta usunęła się z show-biznesu. Dopiero teraz po raz pierwszy postanowiła zabrać głos. 

"Dzień Dobry TVN". Edyta Zając po raz pierwszy o małżeństwie

Edyta postanowiła skomentować doniesienia mediów w rozmowie z dziennikarzem "Dzień Dobry TVN", Mateuszem Hładkim. Modelka z przykrością przyznała, że nie radziła sobie z informacjami o zdradzie męża. 

Wszelkie informacje, które do mnie wtedy docierały, te artykuły, spekulacje i komentarze bardzo mnie dotykały. Radziłam sobie z tym średnio, a nawet źle. Teraz jest już dużo lepiej, wychodzę na prostą. I ten trudny etap w swoim życiu zamknęłam - mówiła Edyta Zając-Rzeźniczak w „Dzień dobry TVN„.

Czy to oznacza, że para postanowiła się rozwieść? Słowa o zamknięciu trudnego etapu w życiu prawdopodobnie na to wskazują, jednak oficjalnie Edyta tego nie potwierdziła. Sam Rzeźniczak także niechętnie wypowiada się w kwestii swojego życia prywatnego. Czekamy więc na dalszy rozwój wydarzeń. 

Przypomnijmy najgłośniejsze rozwody w polskim show-biznesie. Zobacz wideo. 

Zobacz wideo

DH

Więcej o: