Ela Romanowska schudła. Fani są pod wrażeniem jej metamorfozy: "Wygląda pani bosko". Zdradziła, jak jej się to udało

Ela Romanowska dodała nowe zdjęcie na instagramowy profil i zaskoczyła internautów. Fani natychmiast dostrzegli, że aktorka zrzuciła kilka kilogramów.

Ela Romanowska dała poznać się szerszej publiczności w 2008 roku, grając w serialu "Ranczo". Już wtedy publicznie mówiła, że nie przejmuje się opiniami ludzi na temat swojej sylwetki. Z wielką gracją zawsze pozowała na ściankach, a występem w "Tańcu z gwiazdami" zaskoczyła wiele osób. Podobnie ostatnio, kiedy wrzuciła na Instagram nowe zdjęcie. 

Ela Romanowska schudła

Aktorka pokazała fanom, jak spędza wolny czas. Podczas przejażdżki rowerowej zrobiła zdjęcie i wrzuciła je na swój Instagram. Fanki od razu zauważyły, że aktorka schudła. 

 
Figura super.
Znikasz w oczach.

Jedna z internautek poprosiła nawet gwiazdę, by zdradziła, dzięki jakiej diecie zrzuciła kilka kilogramów. 

Pani Elu wygląda pani super. Poproszę o przepis na dietę.

Aktorka natychmiast odpowiedziała zainteresowanej fance i w komentarzu poleciła jej jedną ze znanych firm cateringowych. To kolejny dowód na to, że nie tylko mordercze treningi są gwarantem utraty masy. Dieta, to podstawa.

CW

Ela Romanowska wystąpiła w show "Twoja twarz brzmi znajomo". Zobaczcie jak wypadła wcielając się w Krzysztofa Cugowskiego. 

Zobacz wideo