[TYLKO U NAS] Joanna Krupa z mamą w programie "Starsza pani musi fiknąć". Polały się łzy. "Jak nie chcesz, to tego nie rób, błagam"

Joanna Krupa i jej mama Jolanta będą gwiazdami trzeciego odcinka nowego programu TVN "Starsza pani musi fiknąć". Jak poradzą sobie panie, kiedy staną nad przepaścią?

Joanna Krupa przygotowuje się obecnie do najważniejszej roli w życiu, bycia mamą. Zanim jednak media i fani dowiedzieli się, że modelka spodziewa się dziecka, ona zabrała mamę do Izraela, gdzie wzięły udział w nowej produkcji TVN "Starsza pani musi fiknąć". Mamy zwiastun odcinka, w którym wystąpią. 

Joanna Krupa z mamą w Izraelu

Podczas wizyty w jednym z najpiękniejszych miejsc na świecie, czyli Jaskinii Keshet, zrobi się gorąco. A może raczej lodowato, zważywszy na fakt, że modelkę obleją zimne poty i ogarnie ją mnóstwo wątpliwości, co do wyzwania, które przygotowała dla mamy..

Joanna Krupa z mamą Jolantą w programie "Starsza pani musi fiknąć", zapowiedź.

Zobacz wideo

Ekstremalny rappelling, czyli zwisanie na linie nad przepaścią, wydawał się chyba o wiele mniej niebezpieczny na zdjęciach, niż na żywo. Popłyną nawet łzy. Joanna podbiegnie do przepaści i będzie odradzać mamie wykonanie tego zadania.

Jak zakończy się ich przygoda w Izraelu? Tego dowiecie się już 18 września, o godz. 21.30, w TVN!

CW

Więcej o: