Żora Korolyov opublikował prywatne wiadomości od Kubickiej. "Jaki poziom reprezentuje sobą Pani gwiazda?". Modelka odpowiedziała

Afera między Żorą Korolyovem a uczestnikami i produkcją programu "Tańca z Gwiazdami" trwa. Tym razem tancerz udostępnił prywatne wiadomości, które otrzymał od Sandry Kubickiej.

Kto by się spodziewał, że konflikt między byłym tancerzem "Tańca z Gwiazdami" a nowymi uczestnikami aż tak przybierze na sile. Przypomnijmy, że Żora Korolyov po premierowym odcinku nowego sezonu programu skrytykował jurorów i samych uczestników. Więcej przeczytacie o tym TUTAJ. Odpowiedziała mu między innymi Sandra Kubicka, która napisała, że tancerz zachowuje się tak tylko dlatego, bo nie został zaangażowany do jesiennej edycji show. Żora postanowił pójść o krok dalej.

Żora Korolyov opublikował wiadomości od Sandry Kubickiej

31-letni tancerz opublikował na swoim profilu na Facebooku screeny wiadomości, które dostał od Sandry Kubickiej. Skomentował je tylko jednym pytaniem.

Czy warto się dłużej zastanawiać, jaki poziom sobą reprezentuje Pani gwiazda? - zapytał.

Modelka postanowiła wprost napisać, co myśli o całej sytuacji i zarzuciła tancerzowi brak szacunku do m.in. uczestników programu.

Człowieku, słuchać Ciebie już się nie da. Mówisz o szacunku do drugiej osoby. W sposób, jaki opisałeś wszystkich nas nie ma za grosz szacunku. Więc nie oczekuj tego wobec siebie... A teraz jedziesz na karcie, że jest jedna wielka dyskryminacja Ciebie. To tak samo możemy powiedzieć o Tobie - napisała.

W dalszej części wiadomości broniła tancerzy, gwiazd oraz jury programu. Na koniec zasugerowała, aby Korolyov przystopował z krytyką.

Naprawdę, poluzuj gacie, bo zaraz Ci się poprują, tak to przeżywasz. Już naprawdę się nie odzywaj, bo się tylko pogrążasz jeszcze. Wszyscy się po prostu śmieją z Twoich wypowiedzi - czytamy.

Modelka szybko zareagowała na opublikowane wiadomości.

Przynajmniej nie próbuję zrobić siebie gwiazdy, obrażając swoich kolegów z branży - skomentowała.
Nie będę się obniżał do Pani poziomu. Pozdrawiam i życzę samych sukcesów - odpisał jej Żora.

Dla Sandry Kubickiej występ w "Tańcu z Gwiazdami" jest bardzo ważny:

Zobacz wideo

Kto według Was ma rację w tym sporze?

KB

Więcej o:
Komentarze (89)
Żora Korolyov opublikował prywatne wiadomości od Sandry Kubickiej. "Jaki poziom reprezentuje sobą Pani gwiazda?". Modelka odpowiedziała
Zaloguj się
 • Gość: Malwi

  Oceniono 106 razy 76

  To zadziwiające, jak dorośli ludzie nie potrafią sobie radzić z krytyką. Żora wyraził swoje zdanie, do którego na szczęście jeszcze ma prawo, dopóki żyjemy w wolnym kraju. A tamci od razu wielka obraza majestatu. Wstyd! Przyjmijcie do wiadomości, że ktoś może mieć odmienne zdanie, nie wszystkim musicie się podobać - to zresztą niemożliwe!

 • Gość: boom

  Oceniono 48 razy 36

  Przecież ona ma pustaka wymalowanego na twarzy. Nie mówię złośliwie, wystarczy na nią spojrzeć, posłuchać lub zerknąć na fotki które wrzuca do sieci.spojrzeć

 • Gość: gość

  Oceniono 50 razy 34

  Powiedział prawdę

 • Gość: Olcia

  Oceniono 44 razy 26

  Pomijając, czy Żora głosi prawdę czy nie- bardzo roztrząsa całą sytuację, a publikowanie prywatnych wiadomości (w których nie ma wulgarnego języka, ani nic przerażającego) jest nie na miejscu.

 • Gość: gosc

  Oceniono 26 razy 24

  dlaczego jakieś pierdoły o tych swirniętych popaprancach zajmują początek wiadomosci ??????

 • Gość: Gosc

  Oceniono 36 razy 20

  Ta branża to skupisko pedofilów, pijakow , cpunow, dziwek ładnie ubranych

 • Gość: Pusia

  Oceniono 16 razy 16

  Oglądacie te ustawki??? Te wszystkie pseudo turnieje??? Lepiej idźcie na spacer, książkę poczytajcie itd.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX