Kendall Jenner została blondynką. Zmianę koloru włosów skomentowała Khloe. Modelka ostro jej odpowiedziała

Kendall Jenner została blondynką! Modelka zdecydowała się na odważną zmianę, a jej kolor włosów oceniła starsza siostra. 23-latka nie zostawiła tego komentarza bez odpowiedzi.

Nie od dzisiaj wiadomo, że zawód modelki wymaga czasem wielu poświęceń. Projektanci, planując pokazy mody, mają w swojej głowie zaplanowaną całą koncepcję i wizję, na którą składa się również wygląd modelek i modeli, którzy zaprezentują drogie kreacje. Przykładem może być drastyczna zmiana koloru włosów, na którą zdecydowała się jedna z sióstr z klanu Kardashianek, Kendall Jenner.

Kendall Jenner została blondynką

Kendall bierze udział w pokazach mody u największych projektantów. 23-latka została jedną z najbardziej rozchwytywanych modelek na świecie, dzięki udziałowi w rodzinnym reality show. Już nie raz udowadniała, że traktuje ten zawód bardzo poważnie i właśnie zrobiła to po raz kolejny. Jenner bowiem zdecydowała się pofarbować swoje ciemne włosy na... jasny blond. Modelka pojawiła się w nowej odsłonie podczas pokazu Burberry na London Fashion Week.

Zdjęcia blond Kendall znajdziecie w naszej galerii!

 

Drastyczną zmianę postanowiła skomentować jedna z sióstr Kendall, Khloe. Zasugerowała, że modelka wygląda teraz zupełnie jak ona.

Tak czy inaczej, jest idealna! Mam na myśli, że wygląda teraz zupełnie jak ja - napisała Khloe na Twitterze.

Kendall zdecydowała się na dosyć odważną odpowiedź.

Chciałabyś, dz*wko - stwierdziła Kendall.

Kendall w blond włosach to naprawdę duża zmiana! Te gwiazdy również postanowiły zmienić swoje fryzury:

Zobacz wideo

Jak Wam się podoba modelka w takiej wersji? Rzeczywiście jest podobna do Khloe?

KB