Górniak o dorastaniu Allana: "Rok temu potrafił przyjść, przytulić się. Czułam, jakby położył się obok mnie czołg". A dziś? Nadszedł bunt

Edyta Górniak udzieliła szczerego wywiadu na temat dorastaniu syna. Przez ostatni rok wiele się zmieniło.

Edyta Górnika gościła ostatnio w studiu "Big Brothera". Była gwiazdą premierowego odcinka nowego sezonu. Na scenie wykonała swój najnowszy singiel "Król", a zaraz potem udzieliła kilku wywiadów. W jednym z nich opowiedziała o dorastaniu syna. 

Edyta Górniak o dorastaniu Allana

Edyta to bardzo zapracowana, ale i opiekuńcza mama. Stara się spędzać z synem jak najwięcej czasu. W ostatnich miesiącach nie było go tak wiele jak kiedyś, bowiem Allan poszedł do szkoły wojskowej. W najnowszym wywiadzie, którego udzieliła Vive przyznała, że w ciągu jednego roku sporo się zmieniło.

Allan dorasta z prędkością światła. W naszych rozmowach podejmujemy coraz więcej poważnych tematów, a coraz mniej jest wygłupów i rozmów o niczym. Brakuje mi w nim chłopca, bo staje się mężczyzną. Jeszcze rok temu potrafił przyjść rano pod kołdrę, przytulić się. Już wtedy co prawda był duży i czułam, jakby obok mnie położył się czołg, ale teraz już tego nie robi. Ma swoje mieszkanie, pomieszkuje też na stancji przy szkole - zdradza.

Gwiazda nie ukryła również tego, że jak w każdej rodzinie, tak i w jej, dochodzi do spięć z synem i musi go upominać. 

To jest trudny czas, jemu się zmienia cała chemia mózgu, wszystkie hormony. On już nie jest chłopcem, ale jeszcze nie jest mężczyzną. Czasem mu się wydaje, że ma 25 lat i wtedy muszę go strofować. (…) Są trudne rozmowy między nami. Nieraz musiałam się pogniewać i trzasnąć drzwiami. Niestety to jest taki wiek. Nieraz miałam łzy w oczach - wyznała gwiazda.

Miejmy nadzieję, że czas kłótni w domu Górniak ma za sobą. 

CW

Popularne dzieci znanych gwiazd. W polskim show-biznesie jest ich sporo.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (75)
Górniak o dorastaniu Allana: "Rok temu potrafił przyjść, przytulić się. Czułam, jakby położył się obok mnie czołg". A dziś? Nadszedł bunt
Zaloguj się
 • Gość: Anka

  Oceniono 34 razy 30

  Problem nie jest w tym, że nastolatek przytula się do matki - to jest fajne. Koszmar chłopaka w liceum wojskowym polega na tym, że mamusia opowiada o tym ze szczegółami publicznie. Koledzy, i nie tylko, mają świetny temat do żartów..

 • Gość: Pan Cerny

  Oceniono 25 razy 19

  "... Jakby polozyl sie obok mnie czolg..." Czyzby ja lufa uwierala?

 • Gość: tez mam 15-letniego syna

  Oceniono 16 razy 16

  Jezu, ona go udusi ta "matczyna miloscia"! Edi musi sama dojrzec skoro jescze drzwiami trzaska!!! Toksyczna relacja!

 • Gość: Wacek Zawadzki

  Oceniono 22 razy 16

  Matka, dojrzała (?) kobieta w rozmowie z dzieckiem trzaskajaca drzwiami...? Aha?

 • Gość: Gemma

  Oceniono 15 razy 15

  Dariwalaby sobie te szczegoly. Szkoda chlopaka.

 • Gość: Leon

  Oceniono 17 razy 13

  Mamcia i synuś!

 • Gość: mania

  Oceniono 10 razy 10

  oczywiste, że Allanek nie będzie się przytulał do mamusi, bo ta wyczuje, że wciąż kopci papierochy jak starodawna lokomotywa ://

 • Gość: Aha

  Oceniono 20 razy 10

  Babciu Gorniak . Czy te malutkie oczka I zmarszczki na twarzy moga klamac? alez skad?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX