Kurdej-Szatan do męża: Idziemy się nawalić. "Imprezowy" styl życia aktorki zaniepokoił jej fanów. Barbara już się tłumaczy

Basia Kurdej-Szatan świętowała niedawno premierę spektaklu swojego męża. Opis pod zdjęciem zaniepokoił jednak jej fanów.

O tym, że Basia Kurdej-Szatan lubi imprezować, wiedzą już chyba wszyscy. Aktorce od czasu do czasu zdarza się nawet relacjonować zakrapiane imprezy na Instagramie. Wiele wskazuje na to, że fani zaniepokoili się "imprezowym" stylem życia swojej idolki.

Basia Kurdej-Szatan bawi się z mężem

Kilka dni temu mąż Basi Kurdej-Szatan, Rafał, miał bardzo ważny dzień, a mianowicie premierę spektaklu "Rock of Ages" w warszawskim Teatrze Syrena. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć dumnej żony. Aktorka uczciła sukces ukochanego na Instagramie.

Kochanie byłeś zaje***ty ! No, to teraz "idziemy się nawalić" - napisała Kurdej-Szatan pod wspólnym zdjęciem.

Jeden z fanów gwiazdy wyraźnie zaniepokoił się jej upodobaniem do imprez. Spytał wprost "czemu tyle pije". Na odpowiedź Basi nie trzeba było długo czekać. Gwiazda szybko zabrała głos.

To cytat ze spektaklu. Jest w cudzysłowie przecież... - odpisała.

Basia Kurdej-Szatan już niejednokrotnie udowadniała, że ma do siebie dystans. A poza tym, chyba każdemu zdarza się wrzucić coś na Insta po alkoholu. To wcale nie musi oznaczać, że ktoś pije za dużo.

Barbara Kurdej-Szatan czuje presję przed udziałem w TZG:

Zobacz wideo

Więcej o:
Komentarze (50)
Kurdej-Szatan do męża: Idziemy się nawalić. "Imprezowy" styl życia aktorki zaniepokoił jej fanów. Barbara już się tłumaczy
Zaloguj się
 • Gość: kabaret

  Oceniono 46 razy 40

  "Fanów" ha ha ha!

 • Gość: Wacek Zawadzki

  Oceniono 26 razy 24

  Przetłumaczony ze staroindyjskiego sanskrytu 2-gi wiersz VI rozdziału Ksiegi Karśdhamatawa Kha o nauczaniu Buddhy w Dolinie Górnego Gangesu.

  W oryginale jest dosłownie: “pódź ze mna ku narabaniu”, ale nie brzmi to zbyt fortunnie we współczesnym polskim, stad przekład p. Kurde-Szatan wydaje się całkiem sensowny.

 • ferryk

  Oceniono 24 razy 22

  Trzeba sobie powiedzieć, że pasują do siebie jak ulał. Tylko, że mają jeszcze jakichś fanów to już trudno w to uwierzyć chyba, że? te fany są też jak oni lekko oderwani od ziemi.

 • pferben

  Oceniono 30 razy 16

  Ona naprawdę ma fanów?

 • piotr_armatynski

  Oceniono 18 razy 14

  I tak niechaj Pani trzyma bo
  "lepiej być znanym pijakiem,
  niż anonimowym alkoholikiem"

 • Gość: Gosc

  Oceniono 24 razy 14

  Tłumacza się winni i slabi

 • Gość: kok

  Oceniono 12 razy 12

  taka z niej gwiazda jak z rydzyka grzyb

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX