Julia Wieniawa potwierdza, że chce wystąpić w "Tańcu z gwiazdami". "Niebawem"

Julia Wieniawa w najnowszym wywiadzie przyznała, że "niebawem" wystąpi w "Tańcu z gwiazdami".

Julia Wieniawa propozycję wzięcia udziału w "Tańcu z gwiazdami" dostała już kilka razy. Aktorka miała jednak na głowie wiele innych spraw i za każdym razem zmuszona była odmówić produkcji. W najnowszym wywiadzie z reporterem "Plejady" przyznała, że teraz nadszedł czas na przyjęcie zaproszenia.  

Julia Wieniawa chce wziąć udział w "Tańcu z gwiazdami"

21-latka pojawiła się kilkanaście dni temu na ramówce Polsatu. Promowała tam swój najnowszy serial "Zawsze warto".

 

Współpraca ze stacją układa się teraz tak dobrze, że w końcu powiedziała wprost, co myśli na temat swojego udziału w tanecznym show.

Ja bardzo chcę iść do "Tańca z gwiazdami". Do tej pory miałam propozycje, ale nie znalazłam czasu. Chciałam się skupić na kwestiach takich czysto zawodowych. Ale może kiedyś, już niebawem. Jako mała dziewczynka oglądałam ten program i miałam takie poczucie "jakie cudowne sukienki, chcę wystąpić w tym programie". Kocham tańczyć, od zawsze to robiłam.
 

Wieniawa tańczy od dziecka. Jej nowe choreografie możemy co jakiś czas podziwiać na Instagramie. Nic więc dziwnego, że twierdzi, że w "Tańcu z gwiazdami" świetnie by się odnalazła.

To jest program dla mnie. Chociaż wiąże się z ogromnymi przeciwnościami losu. Trzeba się skupić tylko na tym programie i odstawić filmy i seriale.

Myślicie, że zobaczymy ją na parkiecie już wiosną? Z kim powinna zatańczyć? 

CW

Julia uwielbia nie tylko tańczyć, ale i śpiewać. Tak robi to w swoim mieszkanku. 

Zobacz wideo