Misiek Koterski i Marcela Leszczak rozstali się? Dowodów na kryzys w ich związku nie brakuje

Wiele wskazuje na to, że Misiek Koterski i Marcela Leszczak nie są już razem. Przejrzeliśmy ich profile na Instagramie i mamy na to kilka dowodów.

Marcela Leszczak i Misiek Koterski stanowili jedną z bardziej szczęśliwych par w polskim show-biznesie. Pierwsze doniesienia o tym, że są razem, pojawiły się na początku 2017 roku. W tym samym roku zdecydowali się zaręczyć (w lutym) oraz na dziecko - ich syn Fryderyk pojawił się na świecie w październiku. Jednak wszystko wskazuje na to, że nie są już razem.

Misiek Koterski i Marcela Leszczak nie są już razem?

Na swoich profilach bardzo często dzielili się swoim szczęściem i dodawali wspólne zdjęcia. Jednak ich fani dostrzegli, że od jakiegoś czasu tego nie robią. Ostatnie ich ujęcia, na którym są oboje, pojawiły się 24 lipca (u aktora) i 5 sierpnia (u modelki). Jednak to nie wszystko! Przestali obserwować się wzajemnie na Instagramie oraz nie komentują swoich postów. Oprócz tego Marcela dodaje smutne wpisy. 

Głowa do góry i bądź silna. Skup się na swoich celach kochanie, mężczyzna tylko chce zmarnować twój cholerny czas - napisała na InstaStories.

Jak na razie żadne z nich nie odniosło się do tych doniesień. Jednak dowody są na prawdę dość konkretne i sugerujące, że faktycznie ich związek należy do przeszłości. Ale pomimo tego, że prawdopodobnie nie są razem, dalej fantastycznie zajmują się synem i pokazują, jak osobno spędzają  z nim czas.

Nie tylko Edyta Górniak i Piotr Kraśko... Oni kiedyś razem:

Zobacz wideo

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.