Misiek Koterski i Marcela Leszczak rozstali się? Dowodów na kryzys w ich związku nie brakuje

Wiele wskazuje na to, że Misiek Koterski i Marcela Leszczak nie są już razem. Przejrzeliśmy ich profile na Instagramie i mamy na to kilka dowodów.

Marcela Leszczak i Misiek Koterski stanowili jedną z bardziej szczęśliwych par w polskim show-biznesie. Pierwsze doniesienia o tym, że są razem, pojawiły się na początku 2017 roku. W tym samym roku zdecydowali się zaręczyć (w lutym) oraz na dziecko - ich syn Fryderyk pojawił się na świecie w październiku. Jednak wszystko wskazuje na to, że nie są już razem.

Misiek Koterski i Marcela Leszczak nie są już razem?

Na swoich profilach bardzo często dzielili się swoim szczęściem i dodawali wspólne zdjęcia. Jednak ich fani dostrzegli, że od jakiegoś czasu tego nie robią. Ostatnie ich ujęcia, na którym są oboje, pojawiły się 24 lipca (u aktora) i 5 sierpnia (u modelki). Jednak to nie wszystko! Przestali obserwować się wzajemnie na Instagramie oraz nie komentują swoich postów. Oprócz tego Marcela dodaje smutne wpisy. 

Głowa do góry i bądź silna. Skup się na swoich celach kochanie, mężczyzna tylko chce zmarnować twój cholerny czas - napisała na InstaStories.

Jak na razie żadne z nich nie odniosło się do tych doniesień. Jednak dowody są na prawdę dość konkretne i sugerujące, że faktycznie ich związek należy do przeszłości. Ale pomimo tego, że prawdopodobnie nie są razem, dalej fantastycznie zajmują się synem i pokazują, jak osobno spędzają  z nim czas.

Nie tylko Edyta Górniak i Piotr Kraśko... Oni kiedyś razem:

Zobacz wideo

AW

Więcej o:
Komentarze (66)
Misiek Koterski i Marcela Leszczak rozstali się? Dowodów na kryzys w ich związku nie brakuje
Zaloguj się
 • alberto_srapovoli

  Oceniono 61 razy 55

  Bedzie chyba jakas nagroda w dziedzinie "dziennikarstwo sledcze".

 • Gość: Jowittta

  Oceniono 38 razy 34

  A tak ładnie się starzeli w jednym z polsatowskich programow... Kolejna parka która się rozstała wcześniej niż się zestarzala hehehe. Przypadek?

 • Gość: Asia

  Oceniono 33 razy 27

  Ludziom rozstania przychodzą coraz łatwiej. Już przestajemy walczyć, starać się, naprawiać to co popsute ..

 • Gość: :/

  Oceniono 23 razy 21

  "Jednak dowody są na prawdę dość konkretne"

  Jesteście już kompletnymi analfabetami, żeby takie babole walić?? Dno od spodu...

 • antykonformista

  Oceniono 35 razy 21

  Ta moda przyszła.do nas z USA.
  Szybko zrobić sobie dzieciaka, a później osobno "wspaniałe" go wychowywać.

  Zresztą jak ludzie się zaręczają w miesiąc po poznaniu się, to albo wpadka, albo są nie do końca normalni..... Tak czy inaczej niedojrzałość.

 • Gość: Re

  Oceniono 17 razy 17

  Mnie śmieszy pisanie o najszczęśliwszych parach po dwóch latach związku...przecież dwa lata to niewiele, jakby to było 15 czy 20 lat to co innego.

 • Gość: Renia

  Oceniono 19 razy 17

  Gdyby tak było, nie byłabym zdziwiona. Ja się dziwię jak w ogóle doszło do tego, że ona się związała z takim Miśkiem-wiecznym chłopcem.

 • sobieryba

  Oceniono 15 razy 15

  a tyle było gadania o Bogu...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX