"M jak miłość": Kamil w końcu wyzna Magdzie, co do niej czuje! Jej związek z Budzyńskim jest zagrożony

"M jak miłość" znów zaskakuje. W najnowszych odcinkach dojdzie nie tylko do wyznania miłości, ale być może i rozstania. Czy Magda zostawi Andrzeja?

"M jak miłość" wraca po wakacyjnej przerwie i już w pierwszych odcinkach dostarczy widzom sporo emocji. Informowaliśmy już, że umrze jeden z bohaterów, pisaliśmy też, że jedna z postaci zajdzie w ciążę, a teraz donosimy, że Kamil (Marcin Bosak) wyzna miłość Magdzie (Anna Mucha). 

"M jak miłość": Kamil powie Magdzie, że ją kocha

W poprzednim sezonie Kamil zapowiedział Andrzejowi (Krystian Wieczorek), że będzie walczył o Magdę, choć zdaje sobie sprawę, że kobieta jest obecnie bardzo szczęśliwa. Przestraszony adwokat będzie rozmyślał, co zrobić, by jego ukochana po raz kolejny nie zadłużyła się w Grycu. Poprosi ją, by ograniczyła spotkania z Kamilem, lecz ta nie posucha i pójdzie na zorganizowaną przez niego domówkę.

Ja wiem, masz spotkanie, ale może byś się wykręciła z tego obiadu u Kamila?

Na miejscu okaże się, że mężczyzna pod pretekstem spotkania po latach ze znajomymi, zaprosił Magdę na randkę. Powie jej, że ją kocha.

 

Romantyczne spotkanie przerwie jednak Anka (Weronika Rosati), a zdezorientowana Marszałek wróci do Budzyńskiego.

 

W końcu dojdzie między nimi do poważnej rozmowy, w której Magda zapewni Andrzeja, że z Kamilem łączy ją jedynie przyjaźń. 

Jak potoczą się dalsze losy tej pary? Oglądajcie serial w każdy poniedziałek i wtorek o 20:55 w telewizyjnej Dwójce. 

CW

Anna Mucha została oszukana. Zobaczcie co przydarzyło się niedawno aktorce. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.