Kylie Jenner na okładce "Playboya". Zdjęcie współtworzył Travis Scott. Jest bardzo zmysłowe

Kylie Jenner wzięła udział w sesji zdjęciowej dla "Playboya". Zdjęcia są bardzo zmysłowe i promują szczery wywiad celebrytki. W rozmowie poruszony został temat seksualności.

Kylie Jenner przedstawiać nikomu nie trzeba. Celebrytka jest jedną z ulubionych gwiazd klanu Kardashianów, która w wieku niespełna 20 lat została milionerką. Zainteresowanie wzbudziła nie tylko jako córka kontrowersyjnej Caitlyn Jenner, ale również za sprawą swoich odważnych zdjęć. Teraz pojawiła się na okładce "Playboya".

Kylie Jenner na okładce "Playboya"

Kylie wzięła ostatnio udział w zmysłowej sesji zdjęciowej. Fotografie wykonane zostały na potrzeby nowego magazynu "Playboy", którego celebrytka jest gwiazdą. W sieci pojawiły się efekty wspomnianej sesji. Kilka dni mogliśmy zobaczyć jedno ze zdjęć, na którym naga przytula się do ukochanego. Teraz na oficjalnej stronie magazynu pojawiła się okładka z Jenner w roli głównej. Jest dość oryginalna, gdyż nie widać na niej twarzy celebrytki, pokazane jest jedynie jej ciało. Kylie ma na sobie czerwoną bieliznę i naszyjnik z króliczkiem, czyli znakiem firmowym "Playboya".

 

Zdjęcia z pewnością spodobają się większości fanom, którzy z zapartym tchem, przeczytają także szczery wywiad idolki. Dlaczego? Jest on wyjątkowy, ponieważ przeprowadzał go ukochany Jenner, Travis Scott

Wiele osób twierdzi, że posiadanie dziecka może zaszkodzić twojemu życiu seksualnemu, ale wydaje mi się, że jest to przeciwieństwo naszego doświadczenia – wyjaśnił muzyk, któremu przytaknęła żona. 

Dajcie znać w komentarzach, jak podobają Wam się nowe zdjęcia Kardashianki, których pomysłodawcą był także jej partner. 

CW

Nie tylko zagraniczne gwiazdy odważyły się rozebrać w "Playboyu". Zobaczcie, kto z Polski odważył się to zrobić.

Zobacz wideo