Prowadzący "Big Brothera" okazali wsparcie Agnieszce Woźniak-Starak w programie na żywo. Mały gest, a wyraził więcej niż tysiąc słów

Gabi Drzewiecka, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer okazali swoje wsparcie Agnieszce Woźniak-Starak. To piękny gest ze strony prowadzących nową edycję "Big Brothera".

"Big Brohter" wrócił po wakacyjnej przerwie. W piątkowy wieczór odbył się pierwszy odcinek na żywo, podczas którego poznaliśmy uczestników show. Na scenie miała miejsce piękna chwila, o której warto wspomnieć. Trójka prowadzących, wsparła w wyjątkowy sposób Agnieszkę Woźniak-Starak.

Gospodarze "Big Brothera" ze złotymi broszkami 

Pierwszą edycję emocjonującego reality-show prowadziła Agnieszka Woźniak-Starak. Miała pojawić się także w drugiej, jednak tragiczne wydarzenia z sierpnia uniemożliwiły jej to.

 

Ostatecznie zastąpiła ją Gabi Drzewiecka, która z pozostałymi - zakulisowymi prowadzącymi - postanowiła okazać, że myślami są z koleżanką, która jest pogrążona w żałobie po śmierci męża, Piotra Woźniaka-Staraka. Tuż po ostatniej przerwie reklamowej, Gabi, Filip Chajzer i Małgorzata Ohme pojawili się na scenie ze złotymi broszkami. Każdy z nich miał jedną literę, które utworzyły inicjały "AWS". 

Był to bardzo piękny gest z ich strony.

CW

Gabi Drzewiecka zastąpiła Agnieszkę Woźniak-Starak. Jak się czuje w nowej roli? Opowiedziała o tym w rozmowie z Plotkiem. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.