Prowadzący "Big Brothera" okazali wsparcie Agnieszce Woźniak-Starak w programie na żywo. Mały gest, a wyraził więcej niż tysiąc słów

Gabi Drzewiecka, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer okazali swoje wsparcie Agnieszce Woźniak-Starak. To piękny gest ze strony prowadzących nową edycję "Big Brothera".

"Big Brohter" wrócił po wakacyjnej przerwie. W piątkowy wieczór odbył się pierwszy odcinek na żywo, podczas którego poznaliśmy uczestników show. Na scenie miała miejsce piękna chwila, o której warto wspomnieć. Trójka prowadzących, wsparła w wyjątkowy sposób Agnieszkę Woźniak-Starak.

Gospodarze "Big Brothera" ze złotymi broszkami 

Pierwszą edycję emocjonującego reality-show prowadziła Agnieszka Woźniak-Starak. Miała pojawić się także w drugiej, jednak tragiczne wydarzenia z sierpnia uniemożliwiły jej to.

Ostatecznie zastąpiła ją Gabi Drzewiecka, która z pozostałymi - zakulisowymi prowadzącymi - postanowiła okazać, że myślami są z koleżanką, która jest pogrążona w żałobie po śmierci męża, Piotra Woźniaka-Staraka. Tuż po ostatniej przerwie reklamowej, Gabi, Filip Chajzer i Małgorzata Ohme pojawili się na scenie ze złotymi broszkami. Każdy z nich miał jedną literę, które utworzyły inicjały "AWS". 

Był to bardzo piękny gest z ich strony.

CW

Gabi Drzewiecka zastąpiła Agnieszkę Woźniak-Starak. Jak się czuje w nowej roli? Opowiedziała o tym w rozmowie z Plotkiem. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (58)
"Big Brother": prowadzacy okazali wsparcie Agnieszce Woźniak-Starak w programie na żywo
Zaloguj się
 • Gość: SOVA

  Oceniono 29 razy 23

  Możecie mnie nazwać hejterem czy coś w tym rodzaju, ale dajcie już spokój z tym chłopem.

 • buk-humor-dziczyzna

  Oceniono 29 razy 23

  dzień bez bucobryty to dzień stracony

 • Oceniono 28 razy 20

  No nie!!, jakie to wzruszające- normalnie się znowu chyba po raz nie wiem ile tych artykułów na temat śmierci Staraka było popłakałem, nawet reżyser Wykorzystuje ten program ten program bo liczymy na większą oglądalność

 • bling.bling

  Oceniono 18 razy 16

  Ludzie współczuli śmierci bliskich zanim było to modne i popularne

 • dybuk42

  Oceniono 17 razy 15

  zawsze się zastanawiam co trzeba mieć w głowie żeby oglądać tego typu program.Niestety moje IQ jest za niskie żeby to ogarnąć.

 • Gość: niko

  Oceniono 14 razy 14

  Program idiotyczny, i natrętnie reklamowany na wszelkie możliwe sposoby

 • gnago

  Oceniono 16 razy 14

  Egoistyczne obrzydlistwo , jedynie jedna wdowa jest warta pocieszenia? A co tydzień kilkanaście kobiet nimi się staje

 • philosophe

  Oceniono 24 razy 12

  Przestancie pisac o tych prostakach, Wozniakach i Starakach, bo to juz niedobrze sie robi. Pajac pijany, mial sex afere na lodce, a potem wszystko zostalo zmanipulowane. Wielkie oszustwo.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX