Karolina Włodarska była pierwszą uczestniczką drugiej edycji "Big Brothera". Jednak nie pojawiła się w programie. Wiemy, dlaczego

Poznaliśmy uczestników nowej edycji programu "Big Broher". Widzowie jednak szybko zorientowali się, że wśród mieszkańców domu Wielkiego Brata brakuje Karoliny Włodarskiej, która miała być pierwszą uczestniczką nowej edycji.

W piątek wieczorem ruszył nowy sezon "Big Brothera". Na scenie w Gołkowie pojawili się wszyscy uczestnicy drugiej edycji reality-show. Zabrakło jednak jednej osoby, Karoliny Włodarskiej. Dlaczego pomimo wcześniejszych ustaleń nie pojawiła się w programie?

"Big Brother 2": bez Karoliny Włodarskiej

Karolina weszła do domu Wielkiego Brata pod koniec pierwszej edycji. Była przedstawiona jako pierwsza uczestniczka drugiego sezonu. Zarówno mieszkańcy willi, jak i widzowie, przyjęli ją bardzo ciepło. Wielu więc zadziwiła jej wczorajsza nieobecność.

"Co się stało z Karoliną, która miała wejść do domu?
A co z tą kobietą, która weszła do programu jako uczestnik kolejnej edycji? - dopytywali internauci.

Okazuje się, że Karoliny nie zobaczymy w "Big Brotherze". Jak udało nam się dowiedzieć, zatrzymały ją sprawy osobiste.

Karolina bardzo chciała pojawić się w drugiej edycji, jednak uniemożliwiły jej to sprawy osobiste. Trzyma jednak kciuki za nowych mieszkańców - słyszymy.

Cóż, miejmy nadzieję, że barwni uczestnicy, których poznaliśmy wczoraj, zrekompensują widzom nieobecność pięknej brunetki. 

CW

Iza Mączka przeszła metamorfozę po "Big Brotherze". Jak do tego doszło?

Zobacz wideo