Małgorzata Rozenek udzieliła bardzo szczerego wywiadu. Opowiedziała o problemie niepłodności. "Nie będziemy próbować do skutku"

Małgorzata Rozenek-Majdan udzieliła szczerego wywiadu portalowi eDziecko.pl, w którym opowiedziała między innymi o próbach zajścia w ciążę.

Małgorzata Rozenek-Majdan nigdy nie ukrywała, że bardzo chciałaby mieć dziecko ze swoim mężem, Radkiem Majdanem. Gwiazda głośno mówi o swoim problemie niepłodności, który dotyka coraz większej liczby Polek. Ostatnio udzieliła bardzo szczerego i poruszającego wywiadu, w którym opowiedziała o trudnych staraniach.

Małgorzata Rozenek-Majdan o trzecim dziecku

Gwiazda w rozmowie z portalem eDziecko.pl wyznała, że jako baletnica mogła mieć problemy z zajściem w ciążę. Była bardzo zdeterminowana, aby zostać matką. 

Wiedziałam, że po szkole baletowej mogę mieć problemy z zajściem w ciążę. Sporo moich koleżanek z klasy je miały. Niektórym, mimo starań, do dziś nie udało się zostać matkami. Sport uprawiany wyczynowo po sześć godzin dziennie może powodować zmiany w młodym, rozwijającym się organizmie. Zresztą mówiono nam o tym w szkole baletowej - powiedziała.

Celebrytka wspomniała również o staraniach o trzecie dziecko. Przyznała, że razem z Radkiem powoli tracą nadzieję.

I oboje jesteśmy w tych staraniach zdeterminowani, chociaż powoli tracimy nadzieję. Czasu nie oszukasz, wieku też. Płodność 20-latki jest nieporównywalnie większa niż kobiety po 40. Czasem trzeba potrafić powiedzieć sobie stop. Pamiętać, że chodzi o dziecko, które jeszcze musisz mieć siłę wychować. Poświęcić mu czas i energię.

Dodała, że spróbują metody in vitro jeszcze tylko dwa razy.

My z Radziem co prawda nie czujemy naszego wieku, żyjemy zdrowo, ale zdecydowaliśmy, że dajemy sobie jeszcze dwie próby. Nie będziemy próbować do skutku. Nie chcemy.

Przyznała również, że czasem było już naprawdę blisko.

Najbardziej frustrujące jest to, że dwa razy było bardzo blisko. Z moimi chłopcami w ogóle tego nie przeżyłam. Z nimi albo nie wychodziło, albo wychodziło i byłam w ciąży. Za pierwszym razem z Radkiem, gdy się ostatecznie nie powiodło, jakoś to przeżyliśmy. Ale za drugim było nam już naprawdę bardzo ciężko. Było to naprawdę bolesne.

Cały wywiad z Małgorzatą Rozenek-Majdan przeczytacie na portalu eDziecko.pl.

Małgorzata i Radek są już trzy lata po ślubie. Niedawno świętowali swoją rocznicę we Włoszech:

Zobacz wideo

KB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.