Naga Demi Moore w "Harper's Bazaar". Odważnej okładce towarzyszy trudny wywiad. Mówi w nim o poronieniu. Jeden wątek wyjątkowo porusza

Demi Moore pojawiła się na okładce magazynu "Harper's Bazaar". W wywiadzie opowiedziała między innymi o związku z Ashtonem Kutcherem oraz o tym, jak straciła dziecko.

Demi Moore to jedna z najpiękniejszych aktorek w Hollywood. Po rozwodzie z Bruce’em Willisem spotykała się m.in. z Leonardo DiCaprio, Bradem Pittem czy Colinem Farrellem. W 2005 roku wyszła za mąż za młodszego od siebie o 16 lat Ashtona Kutchera. Jednak w 2013 roku para rozwiodła się, ponieważ aktor ją zdradzał. W najnowszym wywiadzie Demi opowiedziała o ich związku.

Demi Moore poroniła

56-letnia aktorka wzięła udział w sesji zdjęciowej dla najnowszego wydania magazynu "Harper's Bazaar". Na okładce pojawiła się nago - tylko na głowę założyła wielki, różowy kapelusz. Aktorka wygląda na niej naturalnie i widać, że jest w świetnej formie. Mimo że zdjęcie okładkowe jest bardzo odważne, to jednak nie ono wzbudza największe emocje.

Moore udzieliła poruszającego wywiadu. Opowiedziała, jak w szóstym miesiącu poroniła córkę. Wydarzyło się to w trakcie małżeństwa z Kutcherem.

Mieliśmy dla niej nawet imię - Chaplin Ray - wyznała.
 

Gwiazda opowiedziała również o swoim uzależnieniu od alkoholu i narkotyków. Kiedy jej związek z Ashtonem się zakończył, gwiazda załamała się i zażywała wielkie ilości m.in. silnych środków przeciwbólowych. W końcu postanowiła zawalczyć o siebie.

Myślę o tym w ten sposób: to było dla mnie bardzo ważne, by rodzić naturalnie, bo nie chciałam przegapić żadnego momentu. I w związku z tym doświadczyłam bólu. Chcę być trzeźwa, by nie przegapić ważnych momentów, nawet, jeśli to oznacza cierpienie.

Gwiazda zdradziła, że więcej na ten temat napisała w swojej książce "Inside Out", która pojawi się na rynku 24 września. W rozmowie z "The New York Times" powiedziała, że chce rozliczyć się ze swoją przeszłością. Podobno nigdy nie była aż tak szczera.

To ekscytujące, a jednak czuję się bardzo bezbronna. Tu nie ma żadnej pozy. To nie jest czyjaś interpretacja mnie samej.

Demi Moore rozebrała się na okładce magazynu. Te polskie gwiazdy również to zrobiły:

Zobacz wideo

KB