"M jak miłość". Niespodziewana ciąża w serialu. Basia Mostowiak znów zostanie prababcią

W nowym sezonie "M jak miłość" widzów czeka niespodzianka. Rodzina Mostowiaków znów się powiększy. W powakacyjnych odcinkach okaże się, że dziecka spodziewa się... Katia.

"M jak miłość" powróciło z kolejnym sezonem. Ostatnio informowaliśmy, że z serialem pożegnał się jeden z aktorów, co poskutkowało uśmierceniem jego postaci. Teraz z kolei, dowiadujemy się, że jedna z bohaterek zajdzie w nieplanowaną ciążę. 

"M jak miłość": Katia i Łukasz zostaną rodzicami

W najbliższym odcinku serialu Katia (Joanna Jarmołowicz) uda się do lekarza. Wyniki badań będą dla niej zaskakujące. Dowie się bowiem, że spodziewa się dziecka

Jest pani w piątym, szóstym tygodniu ciąży. Proszę: tu wyraźnie widać kilkumilimetrowy pęcherzyk ciążowy - wyjaśni przyszłej mamie lekarz.

Gruzinka będzie w szoku. Nie dość, że z trudem przeżyła rozstanie z Łukaszem (Jakub Józefowicz), to teraz będzie musiała powiedzieć mu, że jest z nim w ciąży. 

 

Zanim dojdzie do rozmowy z Wojciechowskim, Katia spotka się z ojcem, przed którym będzie starała się ukryć swój błogosławiony stan. Wszystkiego domyśli się jednak Sandra (Anna Oberc).

Jesteś w ciąży, prawda? (…) Nie bój się. Nawet dzikie konie nie wyrwą ze mnie tego sekretu! - usłyszy ciężarna.

Jak potoczą się dalsze losy bohaterów serialu? Tego dowiemy się już niebawem. Tymczasem zapraszamy Was na najbliższy odcinek "M jak miłość" już w poniedziałek, 16 września o godz. 20:55 w telewizyjnej Dwójce. 

CW

18 lat minęło jak jeden dzień. W tym czasie z serialu odeszło wiele znanych aktorów. W poniższym wideo zobaczycie o kim mowa.

Zobacz wideo
Więcej o: