Sandra Kubicka niedługo wyjdzie za mąż. Jednak już wcześniej była zaręczona. "Napisałam mu list pożegnalny, bo chciałam go zostawić"

Sandra Kubicka niedawno po raz drugi się zaręczyła. Jednak tym razem, jest szczęśliwa. W rozmowie z Plotkiem wyznała, dlaczego nie chciała zostać jego żoną poprzedniego narzeczonego.

Sandra Kubicka jest obecnie na fali popularności. Wszystko za sprawą udziału w najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami". Na jej Instagramie możemy zobaczyć, jak przygotowuje się do występu w tanecznym show. Jednak oprócz tego, przed Sandrą jeszcze jedno ważne wydarzenie, czyli... ślub! Modelka niedawno pochwaliła się, że jej partner Kaio Alves Goncalves się jej oświadczył. Jednak wszyscy fani Sandry pamiętają, że kilka miesięcy temu była jeszcze narzeczoną znanego DJ-a Cedrica Gervaisa.

Sandra Kubicka szczerze o poprzednim narzeczonym

Gwiazda po kilku miesiącach związku z Kaiem zgodziła się przyjąć jego zaręczyny. Dzięki swojemu ukochanemu jest teraz bardzo szczęśliwa.

Kaio jest niesamowitym mężczyzną, który był przy moim boku w moich trudnych chwilach. Wytrwał ze mną i dzięki niemu stanęłam na nogi i jestem tą Sandrą, którą kiedyś byłam. Jestem bardzo podekscytowana moim nowym etapem w życiu i takie samo jak nie czekaliśmy z zaręczynami nie będziemy czekać na ślub - powiedziała Sandra Kubicka w rozmowie z Plotkiem.

Pewnie pamiętacie, że Sandra mniej więcej rok temu była już zaręczona. Wówczas powiedziała "tak" Cerdicowi Gervaisowi. Jednak okazuje się, że dzień przed oświadczynami planowała się z nim rozstać. Napisała mu list pożegnalny. Dlaczego nigdy mu go nie dała? Zobaczcie wideo.

Zobacz wideo

Justyna Piąsta

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.