Już wiadomo, kto znajdzie się w Domu Modelek. Produkcja "Top Model" opublikowała zamazane zdjęcia uczestników. Fani rozpoznali ich twarze

Produkcja "Top Model" zaskakuje. Na instagramowym profilu programu pojawiły się zdjęcia pierwszych zakwalifikowanych uczestników.

Za nami już dwa odcinki ósmej edycji programu "Top Model". Jak dotąd w castingach wzięło udział wiele barwnych osób, które na pewno zostaną zapamiętane przez jury. Również widzowie mają swoich pierwszych faworytów, jednak jeszcze nie wiadomo, kto finalnie dostanie się do Domu Modelek. Ale czy na pewno?

"Top Model". Produkcja pokazała zdjęcia uczestników

Na oficjalnym profilu "Top Model" na Instagramie pojawiły się zdjęcia czterech osób, które zakwalifikowały się do dalszego etapu i zamieszkają w Domu Modelek. Fotografie są przerobione w taki sposób, aby zasłonić twarze uczestników, jednak nietrudno się domyślić, kto się na nich znajduje. Internauci bardzo szybko odgadli ich tożsamość.

 

Okazuje się, że produkcja zrobiła to celowo. Na Instagramie zorganizowano konkurs, a jego celem jest właśnie odgadnięcie listy uczestników. Do tej pory internauci domyślili się, że chodzi o Klaudię El Dursi, która otrzymała złoty bilet, Sandrę Dorsz, Michała Gałę oraz Denisa Chmielewskiego.

Hubert Gromadzki zdradził w rozmowie z Plotkiem, kto powinien wygrać nową edycję:

Zobacz wideo

Póki co, pojawiły się tylko cztery zdjęcia. Czekacie na więcej?

KB