Zofia Zborowska odnosi się do plotek o ciąży. "Naszym mamom zaczęto składać gratulacje". Aktorka przeprosiła swoich fanów

Kilka dni temu siostra Zosi Zborowskiej zasugerowała, że aktorka jest w ciąży. Od tego momentu fani starali się dociec, czy to prawda. W końcu sama zabrała głos.

W połowie sierpnia Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub. Wiedziały o nim tylko osoby z ich najbliższego otoczenia. Małżonkowie zaskoczyli fanów tą radosną informacją za pośrednictwem Instagrama, na którego dodali zdjęcie z pięknej ceremonii. Od kilku dni pojawiały się również plotki o rzekomej ciąży aktorki. Ten temat zainteresował tyle osób, że Zborowska sama postanowiła zdementować nieprawdziwe doniesienia.

Zofia Zborowska nie jest w ciąży

Cała sprawa rozdmuchała się przez jeden krótki komentarz. Aktorka udostępniła na Instagramie wspólne zdjęcie z mężem i nawiązała do ich małej rocznicy.

Dokładnie rok temu zrobiliśmy sobie nasze pierwsze wspólne zdjęcie. Kolejne w takiej pozycji i na tym pomoście zrobiliśmy sobie 17 maja 2019... - napisała.

Post Zofii ZborowskiejPost Zofii Zborowskiej Screen instagram/zborowskazofia

Post postanowiła skomentować siostra Zofii, Hanna Zborowska-Neves. I to właśnie ta wypowiedź wywołała burzę.

Następne zrobicie sobie 17 lutego 2020 tuż po porodzie.

W sieci od razu pojawiło się mnóstwo pytań o to, czy Zofia i Andrzej zostaną rodzicami. Na początku w ogóle nie odnosili się do całej sytuacji, jednak Zborowska w końcu zabrała głos. Na InstaStories przeprosiła fanów i podkreśliła, że nie jest w ciąży,

Cześć wszystkim. Słuchajcie, chciałabym was bardzo przeprosić w imieniu tak naprawdę mojej siostry, ale w swoim też. Nie lubię takich rzeczy robić, takich rzeczy dementować. Prawda jest taka, że nie jestem w ciąży, to był głupi żart. Nie wiem, co strzeliło Hance do głowy, ale jestem na Dąbrowskiej, więc nie robiłabym postu, gdybym była w ciąży (...). Naszym mamom zaczęto już składać gratulacje, taka niefajna sytuacja z tego powstała. Także powtórzę po raz ostatni: nie jestem w ciąży, nie kłamię!

Ślub Zborowskiej i Wrony był naprawdę piękny. Tak samo jak ich pierwszy taniec:

Zobacz wideo

Żałujecie, że Zofia nie jest w ciąży?

KB

Więcej o: