Katarzyna Warnke ma nastoletniego syna z poprzedniego związku? Burza plotek, aktorka stanowczo dementuje

Katarzyna Warnke od niedawna jest mamą. Choć to pierwsze dziecko aktorki, niektórzy twierdzą, że jest inaczej. Ona stanowczo odniosła się do plotek.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski od kilku dni są szczęśliwymi rodzicami. 9 września aktorka urodziła długo wyczekiwane dziecko. Post jej męża wskazuje na to, że para powitała na świecie syna. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

Katarzyna Warnke dementuje plotki

Warnke i Stramowski informację o ciąży długo utrzymywali w tajemnicy. Jednak każda, nawet niepotwierdzona informacja z ich życia codziennego elektryzuje fanów oraz redakcje tabloidów. Nie inaczej jest tym razem. Pod zdjęciem aktorki z ciążowej sesji zdjęciowej dla magazynu "Uroda Życia", które dodała na Instagramie, pojawiły się komentarze, jakoby gwiazda miała syna z poprzedniego małżeństwa. Internauci bazują na tym, co przeczytali na Wikipedii, która podawała, że aktorka jest matką 14-letniego nastolatka. Informacja o jej przeszłości jednak już zniknęła z portalu.

 
A co z synem z pierwszego małżeństwa? Mam nadzieję, że dobrze zareagował na rodzeństwo.

Katarzyna Warnke błyskawicznie zareagowała na komentarze.

Hm, dziwne, że go nie poznałam, ani jego ojca:) Ale mam nadzieję, że dobrze zareagowali - odpisała w żartobliwym tonie.

W komentarzach (nie tylko na Instagramie) rzeczywiście pojawia się coraz więcej komentarzy, których autorzy twierdzą, że aktorka była wcześniej zamężna, a owocem jej miłości jest nastoletni syn. Myślicie, że coś rzeczywiście jest na rzeczy?

Katarzyna Warnke wyznaje: Byłam zazdrosna o Piotrka po "Pitbullu"

Zobacz wideo