Wojewódzki wygadał się, że ma dziewczynę? Jest dużo młodsza od Kaczoruk i studiuje medycynę. "Jestem starszy od jej tatusia"

Kuba Wojewódzki w swoim programie pochwalił się, że jest w związku. Podobno jego nowa dziewczyna jest studentką.

Kuba Wojewódzki zaprosił do swojego talk-show Agatę Kuleszę. Gwiazdor na początku rozmowy poruszył kwestię ich domniemanego romansu. Okazuje się, że w przeszłości w mediach pojawiały się doniesienia, że tę dwójkę łączy coś więcej niż przyjaźń. Wówczas ani aktorka, ani dziennikarz nie komentowali plotek. Dopiero teraz zdecydowali się poruszyć ten temat. Przy okazji showman wspomniał, że już jest w związku.

Dziewczyna Kuby Wojewódzkiego jest od niego młodsza o 34 lata?

Prezenter lubi żartować na temat swojego życia prywatnego. Kiedy był w związku z Renatą Kaczoruk, nabrał swoich fanów, że wzięli ślub i chwalił się obrączką. Później wyszło na jaw, że był to chwyt marketingowy wymyślony na potrzeby promocji pewnej znanej telefonii komórkowej, z którą ma podpisany kontrakt reklamowy. Dlatego też nie ma pewności, że jego przechwałki o nowej dziewczynie są prawdziwe.

Agata, tak prywatnie ci powiem. Ja w tej chwili mam już starsze partnerki. Moja dziewczyna ma 22 lata, studiuje medycynę - wyznał w swoim talk-show.
Jezu, o czym ty z nią rozmawiasz? - zapytała zdziwiona Kulesza.
O trzustce. Co tam mnie rano boli. Ona będzie moim lekarzem ostatniego kontaktu. Wiesz, jaki fajny wiek. Jej tatuś, mój teść, jest młodszy ode mnie - stwierdził Wojewódzki.

ZOBACZ TAKŻE: Agata Kulesza nie mogła opanować śmiechu. Wszystko przez komplement Wojewódzkiego

Jak myślicie, tym razem dziennikarz mówi prawdę?

Anna Mucha komentuje książkę Wojewódzkiego. "Ja jeszcze nie czytałam, ale...". Zobaczcie wideo.

Zobacz wideo

JP

Więcej o: