18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Kylie Jenner pojawiła się z Travisem Scottem w "Playboyu". Pozuje naga w samym kapeluszu. Najlepszy jest jednak komentarz Khloe [18+]

Kylie Jenner tak dużo jeszcze nie pokazała. Celebrytka będzie jedną z gwiazd październikowego wydania magazynu "Playboy". Właśnie zaprezentowała jedno ze zdjęć z sesji - z Travisem Scottem, zupełnie naga (jeśli nie liczyć kapelusza).

Kylie Jenner wreszcie dołączyła do grona swoich starszych sióstr i pokazała to, z czego słynie - gołą pupę na Instagramie. Zdjęcie z Travisem Scottem to zapowiedź nadchodzącego październikowego wydania magazynu "Playboy", w którym zobaczymy o wiele więcej zdjęć Kylie.

Kylie Jenner w "Playboyu" zupełnie nago

Kylie Jenner do tej pory rzadko była aż tak odważna, żeby pokazać się nago (prócz jednego zdjęcia z ostatnich wakacji). Jasne, zdjęć w kusym bikini widzieliśmy już aż nadto, ale co innego mieć na sobie cienki pasek materiału, a co innego nie mieć na sobie nic. Tym razem Kylie poszła na całość i pokazała jedną z najbardziej efektownych części swojego ciała - pupę.

Na zdjęciu Kylie przyklejona jest do półnagiego Travisa Scotta, dzięki czemu nie widzimy jej w całej okazałości. Ale i tak dla wyobraźni pozostaje naprawdę niewiele pola do popisu. Podpis odnosi się do miejsca narodzin obu gwiazd: Travis jest z Houston, Kylie z Los Angeles.

 

Siostra Kylie, Khloe Kardashian, była tak rozentuzjazmowana fotką, że na jednym komentarzu się nie skończyło:

SZOOOOOOOOOOOKK
OOOOOOOOOOOh dzień dobry! (fotkę dodano wczoraj o poranku w USA)
WOW!
OK.

Tak, to wszystko są komentarze Khloe, dodawane jeden po drugim. Wyjątkowo zawiedzeni zdjęciem Kylie Jenner są w Pornhubie, który zapytał wprost:

Kylie, czy nie mogliśmy tego najpierw przegadać?!

Playboy skwitował zdjęcie krótko - serduchem ze strzałą. Na oficjalnym profilu magazynu można też zobaczyć maleńki zwiastun kolejnych zdjęć:

 

Połowa Ameryki nie może się doczekać. Czy Kylie pokaże więcej, niż pupę?

Zobacz wideo
Więcej o: