Magda Wójcik z "Big Brothera" o relacji z Olehem: "Mieszkamy razem". Ale to nie wszystko

Magda Wójcik pojawiła się w zeszłym tygodniu na konferencji drugiego sezonu "Big Brothera". W rozmowie z naszym reporterem opowiedziała o tym, jak po programie rozwinęła się jej relacja z Olehem.

Magda Wójcik i Oleh to zdecydowanie najpopularniejsi uczestnicy pierwszej edycji "Big Brothera", emitowanego w TVN 7. Historią ich miłości przez pewien czas żyli fani show, bacznie śledząc co dzieje się w domu Wielkiego Brata. Od zakończenia programu minęły trzy miesiące. Jak dzisiaj wyglądają ich relacje?

 

Magda Wójcik o relacji z Olehem

Magda Wójcik pojawiła się ostatnio na konferencji drugiej edycji "Big Brothera", zorganizowanej w domu Wielkiego Brata za Warszawą. Zwyciężczyni pierwszego sezonu w rozmowie z reporterem Plotka opowiedziała, jak wygląda ich relacja po sześciu miesiącach znajomości.

Relacja się rozwinęła. Mieszkamy razem, więc to mogę zdradzić. Awantur między nami raczej nie ma. Więcej było ich w domu Wielkiego Brata. Teraz jest spokojniej - zaczęła

Okazuje się także, że 20-latek z Ukrainy odnalazł się w paczce swojej ukochanej i świetnie dogaduje się z jej przyjaciółmi. Co jeszcze zdradziła? Odpowiedź znajdziecie w poniższym wideo. 

CW

Madzia Wójcik w rozmowie z Plotkiem opowiedziała, jak rozwinęła się jej relacja z Olehem.

Zobacz wideo