Warnke z ciążowym brzuchem na okładce magazynu. Nie wszystkim się podoba. "Nie rozumiem tych półgołych okładek". Odpowiedziała

Kasia Warnke tuż przed porodem wzięła udział w sesji zdjęciowej. Okładka aktorki z zaokrąglonym brzuszkiem ujrzała światło dzienne już po narodzinach dziecka. Nie wszystkim jednak się podoba.

Kasia Warnke i Piotr Stramowski powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Maleństwo urodziło się w jednym z warszawskich szpitali i, jak podaje jeden z portali plotkarskich, czuje się bardzo dobrze. Zanim jednak nastało rozwiązanie, świeżo upieczona mama wzięła udział w sesji zdjęciowej dla magazynu "Uroda życia". Okładka ujrzała światło dzienne dopiero teraz. Jak oceniają ją internauci? 

Kasia Warnke na okładce "Urody życia"

Aktorka opublikowała w poniedziałek wieczorem najnowszą okładką magazynu "Uroda życia". Wystąpiła na niej ubrana w kusą kurteczkę, zasłaniającą piersi, ale odsłaniającą cały brzuszek. Jeszcze zaokrąglony. Podpisując zdjęcie, gwiazda potwierdziła krążące od rana plotki.

"Uroda" od jutra w kioskach. Dziękuję całej redakcji, a szczególnie redaktor naczelnej oraz niezwykłej ekipie sesyjnej. Zatrzymaliście w kadrze ten niezwykły stan, który właśnie się zakończył. I zaczyna się nowa podróż! Dziękuję - czytamy pod postem.

Pod zdjęciem natychmiast pojawiło się mnóstwo gratulacji. Nie obyło się jednak bez komentarzy, z negatywnym wydźwiękiem.

Pięknie Pani wygląda w ciąży i gratuluję szczęśliwego rozwiązania. Ale tak z innej beczki, to nie rozumiem trochę takich półgołych okładek w ciąży, po co takie robić?

Na odpowiedź aktorki nie trzeba było długo czekać.

Bo mi się tak podoba - skomentowała krótko.

A Wy, co sądzicie o sesjach zdjęciowych kobiet w ciąży? Nie tak dawno na podobną zdecydowała się Joanna Krupa

CW

Joanna Krupa opowiedziała w rozmowie z Plotkiem o swoich macierzyńskich planach. 

Zobacz wideo