Robert Burneika zorganizował baby shower. Zdradził płeć swojego pierwszego dziecka. Fani: Ty szczęściarzu

Robert Burneika znany również jako Hardkorowy Koksu pochwalił się na Instagramie zdjęciami z baby shower. Przy okazji zdradził płeć swojego dziecka.

Robert Burneika już niedługo po raz pierwszy zostanie ojcem. 41-letni kulturysta zorganizował razem ze swoją ukochaną Kają Kędzierską baby shower dla rodziny i najbliższych przyjaciół. Hardkorowy Koksu podzielił się również z fanami pewną radosną informacją.

Robert Burneika zdradził płeć dziecka

Robert dodał na swojego Instagrama urocze zdjęcie z partnerką. Za nimi wisi mnóstwo różowych balonów oraz złoty napis "baby shower". Przyszli rodzice wyglądają na nim na bardzo szczęśliwych. W opisie fotografii Burneika zdradził płeć swojego pierwszego dziecka.

To już wiadomo, że będziemy mieli hardcorową córeczkę.
 

Reakcja fanów? Mogła być tylko jedna!

Dziewczynka będzie skazana na sukces.
Hardcorowe gratulacje!
Burneika, Ty szczęściarzu!

Relacja z hardcorowego baby shower pojawiła się również w programie "Dzień dobry TVN". Partnerka Roberta zdradziła, że na imprezie zabrakło jego rodziny, ponieważ wszyscy mieszkają za granicą. Okazuje się również, że kulturysta ma bardzo dobrą relację z przyszłą teściową.

Roberta bardzo lubię za taką naturalność, konkretność i też za to, że jest dobrym człowiekiem - powiedziała w materiale.

Burneika zapytany o imię dziecka, odpowiedział tajemniczo.

Mogę zdradzić tylko to, że nie będzie to zwykłe imię. Niespotykane. Hardcorowe będzie na pewno - śmiał się.

Ciekawe czy jego córeczka też będzie kochać sport. To inne dzieci, które poszły w ślady swoich rodziców:

Zobacz wideo

Gratulujemy!

KB

Więcej o: