Książę William pokazał niepublikowane wcześniej zdjęcie z księżną Dianą. "To bardzo poruszające"

Książę William zaskoczył internautów i opublikował na Instagramie zdjęcie z dzieciństwa. Oprócz księcia Cambridge widzimy na nim jego brata Harry'ego i nieżyjącą już księżną Dianę.

Odkąd Meghan i Harry zostali małżeństwem, dużo czasu poświęcają na komunikację ze swoimi fanami w mediach społecznościowych. Kate i William postanowili pójść ich śladem i również zaangażowali się w działania, które pozwolą ludziom na całym świecie poznać ich nieco bliżej. Książę i księżna Cambridge publikują na swoim Instagramie coraz więcej rodzinnych zdjęć i z każdą kolejną publikacją zdradzają więcej informacji ze swojego życia. Ostatnio również to zrobili, a internauci byli zachwyceni.

Książę William pokazał zdjęcie z Dianą

Na oficjalnym profilu Pałacu Kensington na Instagramie pojawiła się galeria zdjęć z okazji Dnia służb ratunkowych, inaczej znany jako 999 Day. Książę William postanowił podziękować policjantom, strażakom i ratownikom medycznym za ich służbę dla kraju.

Jako społeczeństwo zawdzięczamy nasze samopoczucie, a nawet nasze życie, mężczyznom i kobietom w służbach ratowniczych, którzy niestrudzenie pracują, aby chronić nas w najtrudniejszych okolicznościach.

Największą uwagę wszystkich internautów zwróciło pierwsze zdjęcie. Widzimy na nim małego Williama i Harry'ego, którzy bawią się w starym wozie strażackim. Towarzyszą im kuzyni, Peter Phillips i Zara Tindall. Jednak chyba najważniejszą osobę widać w tle fotografii. To Diana, która spogląda na szczęśliwe dzieci. Ten obraz bardzo wzruszył internautów z całego świata.

To zdjęcie jest takie słodkie!
Pierwszy raz widzę zdjęcie Williama i Diany na tym profilu. To bardzo poruszające.
Piękne wspomnienia.

Niedawno cała rodzina królewska świętowała urodziny królowej Elżbiety:

Zobacz wideo

Urocze?

KB

Więcej o: