Roksana Węgiel na Wielkim Meczu TVN kontra WOŚP skryła się pod szerokim płaszczem. Zdjęła go na murawie. Wow!

Roksana Węgiel wystąpiła w czasie przerwy podczas Wielkiego Meczu TVN kontra WOŚP. Na stadion Legii w Warszawie przyjechała opakowana szczelnie w szeroki płaszcz. Jednak na murawę zdjęła go i oczom wszystkich ukazała się prawdziwa, błyszcząca gwiazda.

Roksana Węgiel zaśpiewała dla widzów w czasie przerwy w Wielkim Meczu TVN kontra WOŚP w niedzielne popołudnie. Młoda gwiazda zrobiła prawdziwy show, którego nic nie zapowiadało.

Wielki Mecz TVN kontra WOŚP. Roksana Węgiel wystąpiła na stadionie

Roksana Węgiel przyjechała pod stadion Legii w Warszawie ubrana w bardzo szeroki, szary płaszcz. Okazało się, że skrywała pod nim koncertową kreację, którą raz tylko, zupełnie niechcący, zapowiedziała zgrabna noga gwiazdy, wystająca spomiędzy materiału. Kiedy ogłoszono przerwę w meczu, artystka pojawiła się na murawie w błyszczącej mini. Zaśpiewała piosenkę "Dobrze jest, jak jest" ze swojej debiutanckiej płyty. W pewnym momencie dosłownie wzniosła się nad murawę, bowiem porwali ją na ręce tancerze.

 

Aż trudno uwierzyć, że Roksana nie ma jeszcze 15 lat, bo jej występ na ogromnym stadionie był na naprawdę światowym poziomie.

Tymczasem po przerwie Wielki Mecz TVN kontra WOŚP wygrała drużyna TVN z wynikiem 3:2.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (243)
Roksana Węgiel na Wielkim Meczu TVN kontra WOŚP skryła się pod szerokim płaszczem. Zdjęła go na murawie. Wow!
Zaloguj się
 • Gość: asha

  Oceniono 122 razy 110

  „...przyjechała opakowana szczelnie w szeroki płaszcz. Jednak na murawę zdjęła go i zrobiło się naprawdę gorąco.” Tak pisze Gazeta o 14-łatce.

 • Gość: Wertk

  Oceniono 84 razy 68

  No to gratuluję autorowi artykułu, jeżeli zrobiło mu się gorąco na widok czternastolatki.

 • Gość: Fafik

  Oceniono 76 razy 66

  “Kochani “ rodzice Roksany, rozumiem, że zerwaliście się z łańcucha liczac $$$, ale wrzucanie szambomediom materiałów epatujacych seksualnościa waszej nastoletniej córki jest niemoralne. Nurzacie się w tym samym szambie.

 • lenkaa4

  Oceniono 70 razy 60

  Jaka noga? Jaka gwiazda? Ta dziewczynka nie ma jeszcze 15 lat! Niech śpiewa i o tym piszcie a nie o jej nogach i o zgrabnym ciele! To jeszcze dziecko!

 • Gość: natalka

  Oceniono 62 razy 54

  Tymi zachwytami w każdym artykule robicie jej krzywdę. To jest jeszcze dziecko! Dalej dmuchajcie ten balon.

 • Gość: Wacek Zawadzki

  Oceniono 37 razy 37

  A równolegle zgrabne ciał Julii Wieniawy podmywane przez fale. Liczymy, że rodzice Roksany nie pozostana dłużni mamie Julii i pojawi się zdrowa rywalizacja

 • Gość: gość

  Oceniono 35 razy 31

  Opanuj się , redaktorku! To żadna gwiazda ,tylko średnio śpiewające dziecko. Robicie z niej Lolitkę, a ona się daje, bo jest zwykłą smarkulą. Rodzice powinni reagować na takie wasze artykuły, bo krzywdę dziecku robicie. Ona powinna się uczyć, a śpiewać w szkolnym zespole. Na wszystko przychodzi czas. Pamiętacie, jak mądrze postąpił tata Natalii Kukulskiej, przerywając na kilka lat jej występy.

 • Gość: Wacek Zawadzki

  Oceniono 33 razy 23

  Już Pan Edward Miszczak szykuje jej ciekawa karierę, niech tylko skończy urzędowe 15...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX