Roksana Węgiel na Wielkim Meczu TVN kontra WOŚP skryła się pod szerokim płaszczem. Zdjęła go na murawie. Wow!

Roksana Węgiel wystąpiła w czasie przerwy podczas Wielkiego Meczu TVN kontra WOŚP. Na stadion Legii w Warszawie przyjechała opakowana szczelnie w szeroki płaszcz. Jednak na murawę zdjęła go i oczom wszystkich ukazała się prawdziwa, błyszcząca gwiazda.

Roksana Węgiel zaśpiewała dla widzów w czasie przerwy w Wielkim Meczu TVN kontra WOŚP w niedzielne popołudnie. Młoda gwiazda zrobiła prawdziwy show, którego nic nie zapowiadało.

Wielki Mecz TVN kontra WOŚP. Roksana Węgiel wystąpiła na stadionie

Roksana Węgiel przyjechała pod stadion Legii w Warszawie ubrana w bardzo szeroki, szary płaszcz. Okazało się, że skrywała pod nim koncertową kreację, którą raz tylko, zupełnie niechcący, zapowiedziała zgrabna noga gwiazdy, wystająca spomiędzy materiału. Kiedy ogłoszono przerwę w meczu, artystka pojawiła się na murawie w błyszczącej mini. Zaśpiewała piosenkę "Dobrze jest, jak jest" ze swojej debiutanckiej płyty. W pewnym momencie dosłownie wzniosła się nad murawę, bowiem porwali ją na ręce tancerze.

 

Aż trudno uwierzyć, że Roksana nie ma jeszcze 15 lat, bo jej występ na ogromnym stadionie był na naprawdę światowym poziomie.

Tymczasem po przerwie Wielki Mecz TVN kontra WOŚP wygrała drużyna TVN z wynikiem 3:2.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.