Monika Miller ma poważną kontuzję. Jej udział w "Tańcu z gwiazdami" jest zagrożony? "Zaczęło mnie boleć bardziej"

Monika Miller miała wystąpić w nowej edycji "Tańca z gwiazdami". Jednak jeszcze przed rozpoczęciem programu nabawiła się kontuzji. Czy jej udział w show jest zagrożony?

10. jubileuszowa edycja "Tańca z gwiazdami" jeszcze się nie zaczęła, a już jest o niej głośno. Wszystko za sprawą uczestników, którzy na wyczerpujących treningach nabawiają się kontuzji. Reni Jusis w rozmowie z Plotkiem skarżyła się, że ma odciski na stopach i dłoniach, Sandra Kubicka ciągle chodzi do lekarza, bo ma poważny problem z nogą, a teraz do tego grona dołączyła Monika Miller. Czy gwiazda ze względu na kontuzję zrezygnuje z udziału w "TzG"?

ZOBACZ: Monika Miller nie poradzi sobie w "Tańcu z gwiazdami"? Porównywana jest do Justyny Żyły. "Nikt nie widział, jak tańczę" [TYLKO U NAS]

Monika Miller ma złamane żebro

Tanecznym partnerem Moniki jest Jan Kliment. Jak wiemy z poprzednich edycji, tancerz nie oszczędza swoich podopiecznych, ale dzięki temu udaje im się dość naprawę daleko w programie. A nawet zdobyć Kryształową Kulę. Zatem, będąc w parze z Miller, również zarządził intensywne treningi. Jak się okazuje, podczas jednego z nich, Monika uległa kontuzji. Co ciekawe, zupełnie nie była tego świadoma. Dopiero, gdy zaczął doskwierać jej ból, zdecydowała się odwiedzić lekarza.

Wszyscy pytacie mnie, czy wystąpię w "Tańcu z gwiazdami". Odpowiedź jest prosta. TAK! Będę nadal. Z tym złamanym żebrem tańczę już trzy tygodnie i nawet o tym nie wiedziałam! Teraz zaczęło mnie boleć bardziej, ale nic się z tym nie da zrobić, więc tańczyć i tak będę – wyjaśniła Monika na InstaStories

Mamy nadzieję, że kontuzja nie przerodzi się w nic poważniejszego i Monika bez bólu będzie mogła wystąpić na parkiecie "Tańca z Gwiazdami".

Taneczne umiejętności Moniki Miller porównywane są do umiejętności Justyny Żyły! Jak wnuczka Leszka Millera na to reaguje? Zobaczcie wideo.

Zobacz wideo

JP

Więcej o: