Anna Wendzikowska przeprowadzała wywiad z Bradem Pittem. Jej wyraz twarzy mówi wszystko. Doskonale rozumiemy

Anna Wendzikowska dzięki swojej pracy rozmawiała już niemal ze wszystkimi gwiazdami pierwszej ligi Hollywood. Jednak nawet mimo tak dużego doświadczenia, czasami trudno jej zachować opanowanie. Np. wtedy, kiedy przeprowadza wywiad z Bradem Pittem.

Rozmowy z gwiazdami światowego formatu to dla Anny Wendzikowskiej chleb powszedni. Mimo to wciąż niektóre wywiady przeżywa bardziej niż inne i tak było z jej ostatnią rozmową z Bradem Pittem. Dziennikarka rozmawiała z nim w Wenecji przy okazji promocji filmu "Ad Astra".

To nie było pierwsze spotkanie Wendzikowskiej z Bradem. Po pierwszym wywiadzie z aktorem nie kryła ogromnej ekscytacji, opowiadając, że obudziła się w niej dusza nastolatki.

Kiedy przeprowadza się wywiad z kimś, kto jest bliski sercu, to jest to coś bardzo surrealistycznego. Z jednej strony gdzieś człowiek ma ochotę zachować profesjonalizm, zadać pytania, spełnić swoje zadanie, a z drugiej strony odzywa się w nim ten nastolatek i który mówi: „Jezu, Brad Pitt!”. I miałam takie kilka sekund, kiedy popatrzyłam na niego i wszystko się zatrzymało. Musiałam się opanować – mówiła w wywiadzie dla "Newserii".

Jak widać, mimo upływu czasu, emocje zostały podobne i podczas nowego wywiadu Wendzikowska rozmarzonym wzrokiem patrzyła na aktora. Rozbawiona opublikowała zdjęcie.

Są takie dni, kiedy naprawdę kocham swoje życie. To jedyny komentarz do tego zdjęcia, jaki mi się nasuwa - napisała.

Fanki nie były jednak ani trochę zaskoczone.

Haha miny bezcenne.
I każda miałaby ten maślany wzrok.
Najlepsza fucha świata.

No cóż, trudno się dziwić. Brad jak wino. Na czerwonym dywanie w Cannes robił furorę:

Zobacz wideo

WJ

Więcej o:
Komentarze (100)
Anna Wendzikowska przeprowadzała wywiad z Bradem Pittem. Jej wyraz twarzy mówi wszystko
Zaloguj się
 • Gość: yyy

  Oceniono 81 razy 41

  To ta ameba umysłowa, która nie wiedziała, kim był Jerzy Grotowski?

 • Gość: Rrrrr

  Oceniono 48 razy 32

  Przecież TVN montuje wywiady zagraniczne. Podstawia te same tło, wstawia swoją dziennikarkę, która udaje, że przeprowadza wywiad.

 • Gość: diablito

  Oceniono 44 razy 22

  Alez jej faceta musi dzis duma rozpierac!!!
  Jego kobieta tak sie slini do samego brada pitta!

 • Gość: gość

  Oceniono 31 razy 19

  z pewnością nie przeprowadziła wywiadu z Bradem Pittem. Odkąd skompromitowała się w wywiadzie z Sigorney Weaver TVn kupuje wywiady i domontowuje pytania z nią. Także dziewoja owa gada do ściany.

 • cerebral.palsy

  Oceniono 19 razy 15

  Czy wierzycie, że ona tam była osobiście ?? Tej jej wszystkie tzw wywiady są robione w studiu TVN. Studio dostaje wytyczne, jakie ma być tło, okno firanki podłoga, oświetlenie itp. Dostaje też pytania i odpowiedzi. Wywiad jest już gotowy co najmniej kilka dni przed emisją. TVN kupuje to, płaci A Wędzikowska siada w studiu i zadaje pytania na które odpowiedzi już dawno udzielono. Ona widzi Brada Pitta na ekranie TV. On jej nie widzi i nigdy nie będzie widział ! Dokładnie takie same wywiady są pokazywane w różnych wersjach językowych: francuski, hiszpański, włoski, duński, niemiecki, chiński i wieje innych. Przekręt ten został pokazany i opisany na Youtube, widać jak Wędzikowska zadaje dokładnie te same pytania i słyszy te same odpowiedzi co inni !! :)
  Cała prawda całą dobę :)

 • Gość: jprdl

  Oceniono 29 razy 13

  Co na to Julia Wywłoka?

 • Gość: JC Chasez

  Oceniono 34 razy 12

  Anna Wendziwkoska dno moralne i intelektualne!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX