Kasia Cichopek i Marcin Hakiel mieli kryzys w związku. Przez ogromny kredyt musieli sprzedać dom. "Kasia często płakała"

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel musieli pokonać poważny kryzys w swoim małżeństwie. Zawalczyli o siebie w odpowiednim momencie i dlatego wciąż są razem.

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel zakochali się w sobie podczas programu "Taniec z Gwiazdami". W 2005 roku zdobyli Kryształową Kulę, a rok później tancerz oświadczył się ukochanej. Chcieli jak najszybciej zacząć wspólne życie i założyć rodzinę, więc zdecydowali się na kupno 500-metrowej willi na Wilanowie. Jednak to był tylko wstęp do kryzysu w ich małżeństwie.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel mieli kryzys

Aby kupić wymarzony dom, Kasia i Marcin musieli wziąć ogromny kredyt. Kiedy kurs franka szwajcarskiego poszybował w górę, raty znacznie wzrosły. Zaczęły się problemy finansowe, które mocno odbiły się na ich związku. Kasia dostawała również mniej propozycji zawodowych.

Jak pojawiły się problemy, Kasia często płakała. W środku mnie gniotło - powiedział Marcin w Superstacji.

Małżeństwo musiało sprzedać swoją wymarzoną willę i wprowadziło się do mieszkania na Mokotowie. Mimo wszystkich problemów, Kasi i Marcinowi udało się pokonać kryzys. W najnowszym wywiadzie na magazynu "Viva!" tancerz opowiedział o ich relacji.

Nie ma co ukrywać, nie każdy dzień jest usłany różami. Szczególnie gdy się prowadzi prawdziwe życie. Ma się rodzinę, pracę, dzieci i różne decyzje do podjęcia. A przy tym koleżanka małżonka jest emocjonalną osobą. Ale zawsze dochodzimy do porozumienia.

Nie tylko Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zakochali się na parkiecie "Tańca z Gwiazdami":

KB

Więcej o:
Komentarze (133)
Kasia Cichopek i Marcin Hakiel mieli kryzys w związku. Przez ogromny kredyt musieli sprzedać dom. "Kasia często płakała"
Zaloguj się
 • Gość: gg

  Oceniono 123 razy 111

  Co trzeba mieć w głowie , żeby kupić sobie 500-metrową willę... Oni zawsze w bloku mieszkali? Nie wiedzieli ile kosztuje utrzymanie takiego domu, remonty? O wiedzę ekonomiczną, finansową, nie pytam - to tylko "aktorka" i tancerz...

 • strach_sie_bac

  Oceniono 89 razy 85

  500 metrowa willa na Wilanowie za kurs franka szwajcarskiego... idę majty zmienić, posikałem się ze śmiechu :D

 • Gość: kto

  Oceniono 77 razy 71

  Nowobogaccy z kompleksami z dzieciństwa i do tego święcie przekonani ,że do końca życia będą zarabiać dużą kasę... a potem płacz.

 • leszekmrowa

  Oceniono 69 razy 67

  Jaka normalna para na dorobku zaczyna od 500 metrowej willi na Wilanowie??? Ja rozumiem, że poczuli się jak gwiazdy i chcieli prowadzić gwiazdorskie życie, ale rzeczywistość szybko zweryfikowała ich miejsce w szeregu...

 • Gość: Magdalena ekonomistka

  Oceniono 68 razy 62

  Nie jest gwiazdą wielkiego kalibru,więc trzeba najpierw przemyśleć takie inwestycje.Dopiero weszli w dorosłość a już kupować chcą domy.Bardzo nierozsądne przemyślenia.

 • gapcio2010

  Oceniono 68 razy 62

  Szybko się ludziom w główkach przewraca z powodu szybkiego sukcesu. Potem są efekty!

 • starsailor3

  Oceniono 62 razy 58

  Jaka tragedia mieszkać w mieszkaniu na Moktowie! Poza tym sorry, ale "gwiazd" takiego kalibru to nie stać na takie domy.

 • punter

  Oceniono 60 razy 54

  A mówiąc krótko - Januszowi i Grażynce uderzyła sodówa do głowy i myśleli, że chwilowa chwała celebryty trwa wiecznie. 500 mkw w Wilanowie to przecież im się wtedy należało ...

 • yabadabadou

  Oceniono 49 razy 45

  Jak słyszę że pani Cichopek ma problemy to chce mi się ży....ać. Problemy? Sero? Problemy to mają ludzie, którzy muszą miesiąc przeżyć za tyle co Cichopek na tipsy wydaje...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX