Brad Pitt opowiedział o swoim uzależnieniu. Przyznał, że chodził na spotkania AA. "To była ta bezpieczna przestrzeń"

Brad Pitt w wywiadzie dla "The New York Times" opowiedział o swojej walce z uzależnieniem od alkoholu. Aktor wyznał, że uczęszczał na spotkania Anonimowych Alkoholików.

O uzależnieniu Brada Pitta od alkoholu mówiło się już od dłuższego czasu. Przypomnijmy, że w 2016 roku jego ówczesna żona Angelina Jolie, złożyła pozew o rozwód po kłótni na pokładzie samolotu. Aktor był podobno pod wpływem alkoholu i zachowywał się bardzo agresywnie. W efekcie, między nim a Maddoxem miało dojść do rękoczynów. Od tamtego wydarzenia nastolatek jest skłócony z Pittem i nie uznaje go za swojego ojca. W najnowszym wywiadzie dla "The New York Times" opowiedział o swojej walce z uzależnieniem i jak sobie z nim radzi.

Brad Pitt brał udział w spotkaniach Anonimowych Alkoholików

Aktor udzielił szczerego wywiadu dziennikowi "The New York Times", w którym postanowił opowiedzieć o swoim uzależnieniu od alkoholu. Pierwszy raz zdradził, że uczęszczał na spotkania Anonimowych Alkoholików.

Zrobiłem wszystko, co mogłem. Postanowiłem więc walczyć z uzależnieniem od alkoholu (...) To była bezpieczna przestrzeń, w której nikt mnie nie osądzał, dlatego też sam się nie osądzałem.

Pitt przyznał, że chodził na spotkania przez półtora roku i zaczął to robić po rozwodzie z Angeliną. Wspomniał, że grupa bardzo mu pomogła.

Odsłonienie swoich najgorszych stron było bardzo wyzwalające. Ma to wielką wartość.

Aktor dodał również, że żadna osoba z grupy nie sprzedała mediom informacji na temat jego udziału w spotkaniach. Podobno wszyscy bardzo sobie ufali i wspierali nawzajem.

Brad Pitt i Angelina Jolie byli najbardziej znaną i uwielbianą parą show-biznesu. Poznajcie ich historię:

Zobacz wideo

KB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.