Joanna Krupa lada moment zostanie mamą, ale sam poród ją przeraża. "Boję się tego momentu". Zdradziła również, na którą metodę się zdecydowała

Joanna Krupa w wywiadzie dla magazynu "Viva!" opowiedziała o zbliżającym się porodzie swojego dziecka. Podzieliła się również obawami, które towarzyszą jej przed tym ważnym momentem.

Joanna Krupa i jej mąż Douglas Nunes już niedługo zostaną rodzicami. Modelka od dawna marzyła o dziecku, więc radosną nowiną podzieliła się dosłownie ze wszystkimi. 26 maja, czyli w Dzień Matki, gwiazda była gościem programu "Dzień dobry TVN", w którym poinformowała prowadzących oraz widzów, że spodziewa się dziecka. I wtedy się zaczęło. Mnóstwo publikacji, zdjęć Joanny z brzuszkiem i wywiady. W najnowszym numerze magazynu "Viva!" po raz pierwszy zdradziła płeć dziecka i przy okazji opowiedziała o swoich obawach przed porodem.

ZOBACZ WIĘCEJ: Joanna Krupa już niedługo zostanie mamą. Zdradziła płeć swojego pierwszego dziecka

Joanna Krupa boi się porodu

Gwiazda w wywiadzie dla "Vivy!" wspomniała, że bardzo boi się porodu, ponieważ nie wie, czego ma się spodziewać.

Przeraża mnie. Boję się tego momentu, bo nie wiem, na co czekam. Przy drugim dziecku wiesz już wszystko, przy pierwszym kompletnie nic. Strasznie boję się fizycznego bólu.

Zdradziła również, którą metodę wybierze.

Z jednej strony myślałam, że powinnam zdecydować się na cesarkę, dlatego że możesz zaplanować dzień porodu, nie czujesz bólu, ale za to ból jest po operacji i dłużej dochodzisz do siebie. Mój lekarz mówi, że naturalnie jest najlepiej, więc na razie są plany porodu naturalnego. Ale wiadomo, że wszystko może się zmienić - czytamy.

Jesteście ciekawi reakcji Krupy na wieść o ciąży? Odpowiedź poniżej:

Zobacz wideo

KB