"Big Brother". Oleh pokazał odnowiony dom Wielkiego Brata. Zmiany są, jednak spodziewaliśmy się czegoś więcej

Już niedługo na antenę TVN 7 wróci program "Big Brother". Jeden z uczestników poprzedniej edycji, Oleh Riashentsev, pokazał odświeżony dom Wielkiego Brata.

Kiedy program "Big Brother" wrócił na antenę po jedenastu latach, wszyscy byli ciekawi jego nowej formuły. Po pierwszym sezonie pojawiały się różne głosy na temat sposobu przeprowadzenia show i samych uczestników, jednak nie można nie zauważyć tego, że program stał się hitem. Właśnie z tego powodu stacja zdecydowała się na drugą edycję, która rozpocznie się już 13 września. Wczoraj w domu Wielkiego Brata odbyła się domówka między innymi dla uczestników pierwszego sezonu. Jeden z nich, Oleh Riashentsev, pokazał willę w odnowionej wersji.

Właśnie tak wygląda dom Wielkiego Brata po zmianach:

Zobacz wideo

"Big Brother". Oleh pokazał dom Wielkiego Brata

Na samym początku Oleh pokazuje zmiany, jakie zaszły w salonie. Pojawiły się nowe, duże kanapy w kolorze fioletowym i różowym. Zażartował z nich i nawiązał do swojej dziewczyny Magdy Wójcik, która wygrała pierwszą edycję.

Tutaj są takie fajne kanapy w kolorach Madzi. Przypadek? Nie sądzę.

Jadalnia również została odnowiona. W oczy najbardziej rzuca się ściana pokryta roślinami z dużym neonem w kształcie logo programu

Szkoda, że tego nie było, jak ja byłem w programie - dodaje Oleh.

Ostatnie znaczące zmiany zadziały się w sypialni. Oleh zwrócił uwagę na to, że jest o wiele więcej łóżek niż w pierwszej edycji.

Nie będzie takich podziałów, jakie my mieliśmy. Madzia by się cieszyła, że wszyscy są jednym teamem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi nowej edycji "Big Brothera". Zastąpi ją znana reporterka "Dzień Dobry TVN"

A jak Wam podoba się odnowiony dom Wielkiego Brata? Będziecie oglądać jesienną edycję?

KB

Więcej o: