Baron skomentował rozstanie z Julią Wieniawą i napisał komentarz pod jednym z jej zdjęć na Instagramie. Aktorka odpowiedziała

Związek Julii Wieniawy i Barona to już przeszłość. Kilka dni temu rozstanie skomentowała aktorka. Teraz głos zabrał sam muzyk i napisał komentarz pod jednym z jej najnowszych zdjęć na Instagramie.

Julia Wieniawa i Baron byli przez kilka miesięcy najpopularniejszą parą polskiego show-biznesu. Paparazzi nie odstępowali ich na krok, publikując zdjęcia czy to ze spacerów z pieskiem, czy z romantycznych randek. Niestety, historia ich miłości nie trwała zbyt długo i postanowili się rozstać. Zrobili to jednak z klasą.

 

Baron komentuje rozstanie z Julią Wieniawą i jej nowe zdjęcie na Instagramie

Podczas wczorajszej konferencji muzycznego show telewizyjnej Dwójki "The Voice of Poland", dziennikarze po raz pierwszy mieli okazję porozmawiać z Baronem i podpytać o powody rozstania z młodą aktorką. Muzyk udzielił wywiadu portalowi Jastrząb Post, w którym potwierdził to, co kilka dni temu mówiła sama Wieniawa.

Absolutnie też z Julią przeżyłem magiczny czas i też jej życzę jak najlepiej. Pozdrawiam Cię serdecznie. Is all good. Tak, jak Julka powiedziała. W przyjaźni powstają związki i powinny się w przyjaźni kończyć.

Bardzo fajnie, że para postanowiła rozstać się w zgodzie i bez najmniejszych problemów komentują sobie zdjęcia na Instagramie. Ostatnio zrobił to Alek.

Cześć Ada (bohaterka, w którą wciela się Wieniawa w serialu "Zawsze warto")! Będzie dobrze, poradzisz sobie na koniec sezonu, cierpliwości - napisał Alek.

Na odpowiedź 20-latki nie trzeba było długo czekać.

Alek! Wiadomo, że oglądaliśmy już razem cały sezon, ale nie spojleruj ludziom - odpowiedziała. 

Coś czujemy, że to nie ostatnia tak zabawna wymiana zdań Julki i Barona.

Sprawdź: Wygodne bluzki na każdą okazję!

CW

Baron planuje wakacje z Julią Wieniawą. Zobaczcie wideo. 

Zobacz wideo
Więcej o: