Marta Żmuda-Trzebiatowska na czerwonym dywanie w kusej kreacji z odważnym dekoltem. "Fajnie czasem porzucić dresy"

Marta Żmuda-Trzebiatowska brylowała na imprezie Flesz Fashion Night 2019. Aktorka na tę okazję wybrała bardzo odważną kreację. Opłaciło się, bo wyglądała zjawiskowo.

Marta Żmuda-Trzebiatowska pojawiła się 3 września na imprezie Flesz Fashion Night 2019. Na czerwonym dywanie aktorka nie pozowała jednak z mężem, ale projektantem Mariuszem Przybylskim. To właśnie kreację jego projektu gwiazda miała na sobie tego wieczoru. 

Marta Żmuda-Trzebiatowska zachwyciła

Marta Żmuda-Trzebiatowska na imprezie organizowanej przez magazyn "Flesz" pojawiła się w niebanalnej stylizacji. Gwiazda wybrała bowiem krótką czarną sukienkę, która odsłoniła jej zgrabne nogi. Odważny był też dekolt - prześwitująca tkanina sięgała bowiem aż do talii aktorki. Całość uzupełniały czarne pióra. 

Żmuda-Trzebiatowska na swoim Instagramie zdradziła, że doskonale czuła się w takiej odsłonie. 

Fajnie czasem porzucić dresy i poczuć się jak Queen of the night! - napisała. 

Aktorka dodała przy tym, że cieszy się, że mogła założyć kreację od Mariusza Przybylskiego. 

Może dobrze, że ten duet Przybylski&Żmuda zadebiutował na Flesz Fashion dopiero teraz, bo potrzeba odrobiny świadomości i odwagi by nosić Mariusza kreacje. Tego drugiego nigdy mi nie brakowało, a to pierwsze... cóż, przychodzi z wiekiem. Dojrzałość fajna sprawa - czytamy w instagramowym poście aktorki. 
 

I jak podoba wam się Marta Żmuda-Trzebiatowska w takiej odsłonie? Więcej zdjęć aktorki z Flesz Fashion Night 2019 możecie zobaczyć w naszej galerii.

AG 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.