Premiera "Polityki". Katarzyna Warnke w bardzo luźnej kreacji. Obszerna sukienka nie zakryła ciążowego brzucha

Za nami długo wyczekiwana premiera "Polityki". Na czerwonym dywanie nie mogło zabraknąć największych gwiazd, a wśród nich znalazła się między innymi Katarzyna Warnke.

Oficjalna premiera "Polityki" w reżyserii Patryka Vegi za nami. Na pierwszym pokazie filmu pojawiła się plejada gwiazd, które były ciekawe najnowszej produkcji kontrowersyjnego reżysera. Była to między innymi Katarzyna Warnke, której towarzyszył mąż, Piotr Stramowski.

Premiera "Polityki". Katarzyna Warnke w luźnej stylizacji

Mimo że Warnke jest już w bardzo zaawansowanej ciąży, to niezmiennie jest aktywna towarzysko i bierze udział w branżowych imprezach. Aktorka pojawiła się na premierze filmu w bardzo interesującej stylizacji. Miała na sobie długą suknię z wiązaniem w okolicach dekoltu. Kasi zależało chyba na tym, aby zakryć ciążowe krągłości. Jednak nie do końca jej się to udało, bo ciążowy brzuszek jest już bardzo widoczny.

Katarzyna WarnkeKatarzyna Warnke KAPIF.pl

Gwiazda postawiła na delikatny makijaż, a włosy zaczesała do tyłu. Do liliowej sukni dobrała białą kopertówkę oraz sandały na wysokim obcasie. Więcej zdjęć Warnke znajdziecie w naszej galerii.

Katarzyna Warnke w rozmowie z Plotkiem zdradziła, czy jest zazdrosna o Piotra Stramowskiego:

Zobacz wideo

KB