Kryzys w związku Krupińskiej i Karpiela-Bułecki? Najnowsze zdjęcie, którym pochwaliła się Paulina, wiele wyjaśnia

Paulina Krupińska postanowiła uciszyć namnażające się plotki na temat kryzysu w związku i opublikowała na Instagramie przesłodkie zdjęcie. Taki obrazek w jej przypadku to naprawdę rzadkość.

Paulina Krupińska i Staszek Karpiel-Bułecka są jedną z ulubionych par polskiego show-biznesu, pomimo, że nie epatują swoją miłością na celebryckich ściankach. Starają się nie komentować doniesień na temat swojego życia prywatnego. Te, które prawdopodobnie nieświadomie wywołała w mediach sama modelka, musieli zdementować. 

Paulina Krupińska pokazała zdjęcie męża i córeczki

Kilka dni temu na Instagramie Krupińskiej pojawiło się jej zdjęcie z sesji zdjęciowej. Przypadło ono do gustu fankom tak bardzo, że jedna z nich stwierdziła, że mąż Pauliny to prawdziwy szczęściarz, mając w domu tak piękną kobietę, jednocześnie oceniając go jako super mężczyznę. Była Miss Polonia odpowiedziała w zaskakujący sposób.

Powiedzmy. Każdy jest super... obcy.

Po tych słowach w mediach zawrzało. Pojawiały się informacje, jakoby w związku modelki i muzyka działo się coś niedobrego. Paulina chyba stwierdziła, że skoro sama sprowokowała całą sytuację, musi ją szybko wyjaśnić. Opublikowała więc w social mediach rozczulające zdjęcie męża i córeczki słodko śpiących w łóżku. 

 

Trzeba przyznać, że gwiazda wie jak uciszyć wszelkie plotki. Jednocześnie cieszymy się, że historia ich pięknej miłości trwa nadal. Przypomnijmy, że Paulina i Staszek ślub wzięli w zeszłym roku, po kilku latach znajomości.

CW

Sprawdźcie jak Paulina spędza czas z córeczką. Zobaczcie wideo.

Zobacz wideo
Więcej o: