Izabella Łukomska-Pyżalska pokazała zdjęcie w bikini. Patrząc na nią nikt nie uwierzyłby, że urodziła szóstkę dzieci

Izabella Łukomska-Pyżalska dodała na Instagramie zdjęcie z plaży. Zapozowała na nim w samym bikini.

Izabella Łukomska-Pyżalska to znana modelka. Brała udział w sesjach zdjęciowych nie tylko w naszym kraju, ale i za granicą. Najpopularniejszą z jej okładek magazynowych była ta stworzona na potrzeby amerykańskiego "Vogue'a". Potem jednak głośno zrobiło się o niej za sprawą małżeństwa ze znanym biznesmenem Jakubem Pyżalskim, z którym prowadzi firmę deweloperską. Obecnie spełnia się jako mama szóstki dzieci

Izabella Łukomska-Pyżalska w bikini

Iza jest też bardzo aktywną użytkowniczką Instagrama. Wrzuca tam zdjęcia nie tylko ze swoimi pociechami czy ukochanym, ale także te, na których eksponuje swoją figurę. Niewiele kobiet może pochwalić się tak wysportowaną sylwetką po urodzeniu dzieci, zwłaszcza szóstki.

Celebrytka, korzystając z kilku wolnych dni, wybrała się nad polskie morze, co uwieczniła na zdjęciu. Łukomska-Pyżalska zapozowała w blasku promieni słonecznych siedząc na piaszczystej plaży. Efekt? My jesteśmy zachwyceni. 

Spójrzcie zresztą sami:

 

Oczywiście nie jest to pierwsze takie zdjęcie Izy. Na jej Instagramie można znaleźć o wiele więcej fotek w samym kostiumie kąpielowym. Możecie zobaczyć je w naszej galerii.

CW

Marzena Rogalska w rozmowie z Plotkiem opowiedziała jak dba o sylwetkę. 

Zobacz wideo