Monika Olejnik w czerwonej sukience na festiwalu w Wenecji. Do stylizacji dobrała DWIE torebki. Ich cena? Byłby za to niezły samochód

Monika Olejnik skorzystała z kilku wolnych dni i wyleciała na wenecki festiwal. Sukienka, w której zaprezentowała się na czerwonym dywanie, była bardzo elegancka, ale wszyscy i tak patrzyli na charakterystyczne torebki.

Monika Olejnik to nie tylko znana dziennikarka, ale i gwiazda niestroniąca od show-binzesu. Prowadząca program "Kropka nad i" jest stałą bywalczynią warszawskich salonów. Jako miłośniczka mody uwielbia oglądać przede wszystkim pokazy polskich projektantów. Ostatnio nie opuściła tego zorganizowanego przez Gosię Baczyńską w Łazienkach Królewskich. Zaraz po nim wyleciała do Włoch.

Monika Olejnik na festiwalu w Wenecji

Ostatnie dni we Włoszech upłynęły pod znakiem weneckiego festiwalu. Gwiazdy z całego świata zjechały się do tego pięknego miasta, by móc obejrzeć filmy najznakomitszych reżyserów. Wśród gości pojawiło się kilka znanych osobistości z Polski. Oprócz Małgorzaty Kożuchowskiej, Agnieszki Dygant i Darii Widawskiej, w Wenecji zjawiła się też Monika Olejnik. Dziennikarki, jako fanki kina, nie mogło zabraknąć na tym wydarzeniu. Na ściance pozowała w długiej, czerwonej sukience z wycięciem po prawej stronie. Dzięki niemu Olejnik mogła pochwalić się swoją zgrabną nogą niczym Angelina Jolie na Oscarach w 2012 roku. I choć nie możemy wyjść z podziwu nad sylwetką gwiazdy, uwagę przykuwają jej torebki.

To najnowszy model francuskiego domu mody Chanel. Jak można się spodziewać, nie jest to tani produkt. Za dwie małe torebki połączone złotym łańcuszkiem należy zapłacić 8900 dolarów, czyli ponad 35 tys. złotych.

Warte swojej ceny? Mamy mieszane uczucia.

CW

Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Dygant i Daria Widawska bawią się na festiwalu w Wenecji. Zobacz wideo.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (62)
Monika Olejnik w czerwonej sukience na festiwalu w Wenecji. Do stylizacji dobrała DWIE torebki. Ich cena? Byłby za to niezły samochód
Zaloguj się
 • Gość: Emi

  Oceniono 38 razy 20

  Nigdy torebka nie będzie warta takich pieniędzy . Lepiej przeznaczyć je na inne bardziej humanitarne cele . Ale decyduje zawsze właściciel kasy .

 • Gość: haha

  Oceniono 61 razy 17

  Żenada. Biedna, stara babcia z wiecznie brudną i poczochraną głową, która już nie wie co na siebie założyć, aby zwrócić uwagę innych. Nawet do Wenecji na festiwal się wepchała, bo kto by ją tam zaprosił?

 • Gość: mm

  Oceniono 18 razy 12

  "Wśród gości pojawiło się kilka znanych osobistości z Polski. Oprócz Małgorzaty Kożuchowskiej, Agnieszki Dygant i Darii Widawskiej." - heheheheheheh - POLSKIE OSOBISTOŚCI?
  Sorki, ale to są serialowe aktoreczki, a nie żadne osobistości.
  Nie wiem też, co tam robiła Olejnik, ona ani filmem ani kulturą się nie zajmuje, natomiast ewidentnie zajmuje się bywaniem, bo to ją kreci najbardziej.

 • Gość: łoj

  Oceniono 41 razy 9

  Wysuszona staruszka jakichś wiele.

 • Gość: qwertyuk,

  Oceniono 35 razy 7

  Całkiem niedawno mówiono o takich paniach "Dzidzia Piernik".....

 • eldemon

  Oceniono 31 razy 7

  O Matko, co ona z siebie zrobiła na starość?!

 • pol733

  Oceniono 30 razy 6

  Nie wygląda to dobrze.

 • Gość: gość

  Oceniono 28 razy 6

  Torebki piekne a Ty idż do fryzjera , wyglądasz jak miotła

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX