Penelope Cruz na festiwalu w Wenecji wyglądała... jak panna młoda. Góra bardzo ozdobna, ale to dół robi największe wrażenie

Penelope Cruz wyróżniała się spośród gwiazd na czerwonym dywanie. Aktorka pojawiła się w białej sukni, której nie powstydziłaby się żadna panna młoda.

Festiwal Filmowy w Wenecji trwa w najlepsze. Na wyspie Lido mieści się centrum jednego z najważniejszych wydarzeń w branży filmowej. Z tej okazji pojawiła się tam plejada światowych gwiazd kina. Na czerwonym dywanie brylują aktorki w pięknych kreacjach. Naszą uwagę przykuła stylizacja Penelope Cruz, która zdecydowanie wyróżniała się na tle innych.

Penelope Cruz jak panna młoda

Aktorka na Festiwalu FIlmowym w Wenecji pojawiła się w białej sukni, która przypominała kreację panny młodej. Na górze miała gorset pokryty piórami i błyszczącymi kamieniami, natomiast na dole tiulowe falbany, w których z pewnością nie było łatwo się poruszać. Do tego Cruz postawiła na mocny makijaż z krwistoczerwonymi ustami i delikatne upięcie na głowie.

Penelope CruzPenelope Cruz SplashNews.com / SplashNews.com/East News

Jak Wam się podoba ta stylizacja? Naszym zdaniem sukienka jest piękna, ale nie na tę okazję.

Penelope Cruz w Wenecji wyglądała jak panna młoda. A wiecie, które gwiazdy miały najdroższe suknie ślubne? Zobaczcie wideo.

Zobacz wideo

JP